Adam Gustab przegrywa przez poddanie w 2. rundzie na gali Bellator Dublin [WIDEO]

Polski zawodnik Adam Gustab (4-5) przegrał z Dylanem Loganem (4-3) przez poddanie w 2. rundzie podczas odbywającej się właśnie gali Bellator Dublin.

Logan zaczął walkę od dobrych kopnięć. Później Gustab przeniósł walkę do klinczu. W nim Irlandczyk był w stanie wpiąć się za plecy Polaka. Później oglądaliśmy ciężką walkę o pozycję w klinczu, gdzie zawodnicy raz po raz na przemian uzyskiwali dominującą pozycję. Pod koniec rundy klincz rozerwano i oglądaliśmy mocną wymianę z obu stron, w której nawet lepiej pokazał się Gustab.

Polak trafiał dobrze ciosami zarówno na głowę i korpus również w drugiej rundzie. Logan często zaś kopał korzystając z lepszych warunków fizycznych. Zawodnik z Irlandii skleił się do przeciwnika i pod siatką próbował wejścia za plecy. Walka przeniosła się do parteru. Logan wylądował na plecach, lecz zapiął duszenie trójkątne. W końcu Polak musiał odklepać.

Dla Polaka była to druga porażka w Bellatorze. Wcześniej bowiem na gali Bellator 217 również w Dublinie pokonał go decyzją sędziowską Richie Smullen,