MMA PLNajnowszeBabilon MMAAdam Biegański przed Babilon MMA 12: Na te 15 minut wchodzimy do piekła, to walka z diabłem [WIDEO]

Babilon MMA 12 odbędzie się za kilka godzin. Jednym z bohaterów gali będzie Adam Biegański (6-3), który będzie chciał powrócić na szlak zwycięstw po ostatniej porażce na PLMMA.

Adam Biegański przed Babilon MMA 12

Biegański miał bardzo udany początek kariery. Zawodnik wygrał bowiem 5 pojedynków z rzędu, dlatego organizacja Babilon dała mu szansę na walkę o pas z Michałem Pietrzakiem (8-4). Białostoczanin przegrał tę rywalizację, rozpoczynając gorszy okres w karierze. Po tej walce przydarzyły mu się bowiem dwie porażki przedzielone tylko jedną wygraną.

W piątek reprezentant Vale Tudo stanie naprzeciw Mateusza Ostrowskiego (8-9-1), który aktualnie jest po trzech klęskach z rzędu. Dla jednego z zawodników starcie będzie zatem okazją do odniesienia ponownej wygranej i być może rozpoczęcia lepszego okresu w swojej przygodzie z mieszanymi sztukami walki.

• Super Polsat – od 20:00
  • Ipla tv – od 20:00 (cena transmisji – 5 zł)

Karta telewizyjna:

83,9 kg: Paweł Pawlak (15-4) vs. Adrian Błeszyński (9-3) – walka o pas wagi średniej
70,3 kg: Piotr Niedzielski (14-4) vs. Marcos Schmitz (17-6)
120,2 kg: Konrad Dziczek (3-1) vs. Filip Stawowy (5-1)
93,0 kg: Mateusz Ostrowski (8-9-1) vs. Adam Biegański (6-3)
75 kg: Piotr Przepiórka (3-4) vs. Marcin Zembala (3-3)
70,3 kg: Damian Zuba (0-1) vs. Kacper Kozikowski (1-0)
77,1 kg: Piotr Arnista (0-0) vs. Piotr Markowski (0-0)