MMA PLNajnowszeACAACA 92: Radosław Paczuski wygrywa w debiucie w MMA!

ACA 92: Radosław Paczuski wygrywa w debiucie w MMA!

Radosław Paczuski (1-0) udanie zadebiutował w zawodowym MMA i na pełnym dystansie pokonał Jarosława Lecha (2-3) na gali ACA 92 w Warszawie.

ACA 92 Radosław Paczuski

Choć Radoslaw Paczuski przez większość rundy miał przewagę w klatce to nie ustrzegł się błędów. Po jednej z efektownych akcji Lecha (obrotowy backfist) zawodnik ten zaliczył nokdaun. Oglądaliśmy też fragmenty walki w klinczu. Pod koniec rundy Paczuski mocno okopywał już nogę rywala.

W kolejnej rundzie świetny kickbokser nadal korzystał z mocnych kopnięć. Z kolei Lech próbował doskakiwać z kolejnymi akcjami, jednak ciężko było mu znaleźć odpowiedni dystans.

W ostatnum starciu Paczuski nadal kontynuował korzystną dla siebie taktykę. Lech był aktywniejszy niż w poprzednich rundach. Na dodatek na minutę przed końcem walki zdołał obalić przeciwnika. Rozpuścił ręce w parterze. Jego ground&pound nie doprowadziło jednak do przerwania pojedynku i o wyniku decydowali sędziowie.

Jednogłośnie zwycięstwo zostało przyznane Radosławowi Paczuskiemu. Zawodnik ten już 16 marca wróci do klatki, tym razem jednak w formule K-1. Na gali FEN 24 (również na warszawskim Torwarze) będzie on bronił swojego mistrzowskiego pasa.