MMA PLACAACA 128: Bartosz Leśko wygrywa przez dyskwalifikację. Polak trafiony kolanem w parterze!

ACA 128: Bartosz Leśko wygrywa przez dyskwalifikację. Polak trafiony kolanem w parterze!

Bartosz Leśko (11-1-2) wygrał pojedynek z Ibragimem Magomedovem (7-1) na gali ACA 128 w Mińsku. Zwycięstwo zostało odniesione na skutek dyskwalifikacji przeciwnika za nielegalne uderzenie w parterze.

ACA 128 Bartosz Leśko

Leśko szybko zajął miejsce w środku klatki. Polak próbował ciosów i kopnięć, ale Magomedov wszedł mu w nogi i obalił. Polak starał się robić wszystko, aby przeciwnik go nie skontrolował. Oddał plecy i przybliżał się do siatki. Magomedov kontynuował jednak atak, przede wszystkim kolanami. Jedno z kolan trafiło jednak w głowę polskiego zawodnika co momentalnie zauważył sędzia. Leśko mocno odczuł to uderzenie. Do klatki wkroczył lekarz. Zawodnik Mighty Bulls Gydnia nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Ostatecznie sędziowie zdecydowali o dyskwalifikacji Dagestańczyka. Oznacza to, że zwycięzcą pojedynku został Bartosz Leśko.

Zobacz także:

ACA 128 – wyniki

W rozpisce gali ACA 128 w Mińsku znalazło się 3 Polaków. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk a oprócz niego również Rafał Haratyk i Bartosz Leśko.

Roberto Soldić ma mocną spinę! Dojdzie do walki?

Zwycięstwo Roberto Soldicia w walce wieczoru KSW 63 odbiło się szerokim echem w Europie. Mistrz organizacji Oktagon MMA – Karlos Vemola zdyskredytował postawę rywala „Robocopa” – Patrika Kincla, który w przeszłości mierzył się z „Terminatorem”. Obrońcą Czecha na słowa Vemoli okazał się.. Soldić.

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis