MMA PLFreak FightAbsurdalny pomysł Rosjan! Walki MMA w samochodzie! [WIDEO]

Absurdalny pomysł Rosjan! Walki MMA w samochodzie! [WIDEO]

Tym razem absurdalny pomysł Rosjan! Co ciekawe takie starcia cieszą się popularnością i są ku uciesze publiczności. Mowa o starciach w formule MMA w… samochodzie. Tak dobrze przeczytaliście.

Rosja

Równie spore kontrowersje wywołały ostatnio starcia w budce telefonicznej. Już w grudniu informowaliśmy o takim starciu w Serbii. Ostatnio miało to miejsce w Rosji, a już w październiku debiut w Polsce.

Na gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu dojdzie do walki w budce telefonicznej pomiędzy ”Kamerzystą”, a ”Lasikiem” – o czym informowaliśmy [TUTAJ]

Absurd!

Organizacja Punch Club posunęła się jeszcze dalej… Jak widać dla nich walka w klatce, to za mało. Tym razem kibice zobaczyli starcia MMA w samochodzie.

Carjitsu, bo tak się nazywa nowy pomysł – ma miejsce w samochodach, które na całe szczęście stoją nieruchomo, ale kto wie co im przyjdzie jeszcze do głowy…

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Bakocević zapowiada przed walką: Mogę znokautować Mateusza Murańskiego, a potem jego ojca!  Co wy na to?

Vaso Bakocević nie jest przyzwyczajony do roli ulubieńca kibiców. Zwykle “Psychopata” wychodzi do walki z nastawieniem, że jest sam przeciw wszystkim, a tym razem dostaje od polskich kibiców mnóstwo pokrzepiających wiadomości z prośbami o znokautowanie kontrowersyjnego freak-fightera Mateusza Murańskiego, z którym zmierzy się jutro na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena. – Nie obchodzi mnie, czemu tak go nienawidzą. Znokautuję go na 1000 procent. To dla mnie kawał mięsa, rozerwę go na strzępy – zapewnia 33-letni Bakocević.

Będzie się działo! Już jutro gala MFG 4 w Polkowicach! Będziecie oglądać?

Już w tę niedzielę odbędzie się gala MFG 4 – Polkowice Fight Night, podczas której zaprezentują się zawodnicy K-1 oraz MMA trenujący na co dzień w klubie Armia Polkowice. Federacja MFG zorganizowała swoją debiutancką galę we wrześniu zeszłego roku i z powodzeniem zorganizowała już trzy gale, przebojem wdzierając się na polską scenę sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis