MMA PLCiekawostki50 lat na karku a forma jak u 20 latka! Andrzej Kościelski sprawdza ze swoim uczniem kto ma twardszą głowę! [WIDEO]

50 lat na karku a forma jak u 20 latka! Andrzej Kościelski sprawdza ze swoim uczniem kto ma twardszą głowę! [WIDEO]

Jeśli ciągle macie wymówki, że Wam się nie chce albo jesteście za starzy by trenować sporty walki to z pewnością powinniście obejrzeć zamieszczony poniżej film.

Film na którym ponad 50 letni trener klubu Ankos MMA, pionier tej dyscypliny w naszym kraju, Andrzej Kościelski bierze udział w zadaniówce ze swoim uczniem. Ćwiczenie polega na wymianie ciosów przyjmowanych na garde. Jak widać trener niczym nie ustępuję adeptowi, można by nawet powiedzieć, że dysponuje większą siłą uderzenia.

Przypomnijmy, że Andrzej Kościelski do walki na KSW 50 przygotowuje Normana Parke który niedawno rozpoczął treningi w Ankos MMA. Irlandczyk jest jednym z największych wrogów Mateusza Gamrota, byłego zawodnika  poznańskiego klubu Ankos MMA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wraz z @solncepasha sprawdzamy kto ma twardszą głowę 😂😂👍🤼‍♂️

Post udostępniony przez Andrzej Kościelski (@koscielskiandrzej)

Sam Kościelski często przyznaje, że bierze czynny udział w treningach ze swoimi zawodnikami i stara się im nie ustępować ani na krok. Jak widać na poniższym zdjęciu forma się zgadza! Trener swoja sylwetką może zawstydzić niejednego zawodnika MMA.

Z osobistą ochroną😎

Opublikowany przez Andrzej Kościelski Czwartek, 18 maja 2017