MMA PLNajnowszeThe War5 maja gala The War 5 w Arenie Gliwice!

5 maja gala The War 5 w Arenie Gliwice!

W piątek 5 maja THE WAR po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku! Należąca do Denisa Załęckiego najbardziej hardkorowa polska organizacja sportów walki swoją piątą galę przeprowadzi w Małej Arenie Gliwice. Kibice ponownie zobaczą starcia potężnych ekip (w tym miejscowy skład MŁODE GLIWICE) oraz indywidualny turniej z nagrodą 50 tysięcy złotych dla zwycięzcy. Bilety są już dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

War

Bilety dostępne w serwisie eBilet »

Na gali THE WAR 5 kibice jak zwykle zobaczą 8-osobowy turniej indywidualny z nagrodą główną w wysokości 50 tys. złotych oraz szereg walk grupowych 3vs3 z udziałem potężnych sportowych i kibicowskich ekip. Tak jak na czwartej edycji wszystkie starcia odbędą się w małych rękawicach (piąstkówkach), oczywiście bez limitu czasowego – aż do wyłonienia zwycięzcy lub zwycięzców.

Ekipy 3vs3 będą walczyć bez limitu czasowego. Potwierdzono już udział 3 składów:

WIZARDS (WĄSU x KAZEK x KUBA)
JAMNIKI (MANIU x LARFI x KEBI)
MŁODE GLIWICE (GILU x MICHAŁ x ROGI)

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru.

Ogłoszeni uczestnicy:

1. Miłosz “BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz “BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Dawid “DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)
4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis