MMA PLONE Championship45-lat, a jaka forma. Alain Ngalani przykładem ciężkiej pracy zawodnika MMA! [WIDEO]

45-lat, a jaka forma. Alain Ngalani przykładem ciężkiej pracy zawodnika MMA! [WIDEO]

Alain Ngalani (4-5) mimo 45-lat na karku może popisać się kapitalną sylwetką! Kameruńczyk dalej robi wrażenie w mediach społecznościowych największej organizacji w Azji. Dodać trzeba, że gdyby nie sytuacja z koronawirusem Alain zmierzyłby się z legendą MMA!

Kameruńczyk zaistniał i największe osiągnięcia zdobył w tajskim boksie. Alain Ngalani to czterokrotny Mistrz Świata. Ngalani ma za sobą również wiele dobrych walk w kick-boxingu, a walczył on i reprezentuje Hongkong. 45-latek zdecydował się również spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Rekord może was zmylić, bo jest po prostu słaby – cztery wygrane i pięć porażek. Kameruńczyk od samego początku nie przebierał w ofertach i brał ciężkie wyzwania. Przykładem jest pojawienie się w rekordzie już przy trzeciej walce niepokonanego Chi-Lewis Parr’yego czy podwójnego mistrza One Championship.

Alan Ngalani robi duże wrażenie swoją sylwetką!

”Pantera” ponownie pojawił się w mediach społecznościowych największej organizacji w Azji. Alain swoimi gabarytami i sylwetką robi wielkie wrażenie. Przypomnijmy, że gdyby nie koronawirus Ngalani w klatce spotkałby się z legendarnym Vitorem Belfortem (26-14). Niewykluczone, że już niedługo organizacja wróci do tego zestawienia.

Kameruńczyk swój ostatni pojedynek stoczył w marcu poprzedniego roku. W Birmie po dwóch minutach i 30-sekundach po kolanie został znokautowany w starciu z bardziej doświadczonym Mauro Cerilim. Tak jak wspominaliśmy Alain w przeszłości toczył pojedynek choćby z Aungiem La Nsangiem. Wojownik z Birmy należy do jednych z największych gwiazd organizacji, a nie jest to przypadkowe, bo może pochwalić się mianem podwójnego mistrza.

Zobacz także:

Martin Lewandowski ma swoje zdanie! Zgadzacie się?

Jeden z właścicieli KSW zapowiada, że będą walczyć o to, aby Mateusz Gamrot pozostał w organizacji. Zdaniem Lewandowskiego ich były podwójny mistrz ma za duże oczekiwania

Conor McGregor lubi się zabawić! To koniec walk Irlandczyka?

Conor McGregor postanowił ogłosić zakończenie kariery. Irlandczyk celebruje życie na sportowej emeryturze