MMA PLThe War27 listopada THE WAR 3! To ma być nowy początek organizacji Denisa Załęckiego!

27 listopada THE WAR 3! To ma być nowy początek organizacji Denisa Załęckiego!

Trzecia gala THE WAR odbędzie się 27 listopada. Już teraz wiadomo, że na jednej imprezie zobaczymy aż dwa turnieje indywidualne (mężczyzn i kobiet) oraz finał turnieju grupowego 3 na 3 (GLADIATORZY vs WARRIORS). – To będzie nowy początek THE WAR. Zaprezentujemy kibicom zupełnie nową szatę tego projektu – przekonuje pomysłodawca i organizator Denis “BAD BOY” Załęcki.

War

THE WAR 3: NOWY POCZĄTEK

Na trzeciej gali THE WAR odbędą się dwa turnieje indywidualne na gołe pięści. Mężczyźni będą rywalizować na zasadach K-1, a kobiety w boksie. Tylko zwycięzca i zwyciężczyni finałów zgarną nagrody główne. Oprócz tego kibice zobaczą przełożony finał turnieju 3 na 3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS.

Będą emocje!

Organizatorzy THE WAR 3 zapowiadają rewolucję. Zmieni się scenografia i wprowadzonych zostanie wiele nowości. – Zebraliśmy pomysły, pozyskaliśmy środki i przede wszystkim bardzo wiele się nauczyliśmy. Teraz wykorzystamy wszystkie nasze możliwości i zorganizujemy dla kibiców naprawdę wielkie show, które będzie się różnić od znanych już walk na gołe pięści. Wiele wyjaśni już trailer, który pokaże w jakim zmierzamy kierunku. To będzie uliczny klimat, coś niespotykanego gdzie indziej. Ja sam nie mogę się już doczekać! – tłumaczy Denis “BAD BOY” Załęcki.

THE WAR 3: WCHODZISZ NA WŁASNE RYZYKO –

The WAR 3 – to będzie nasz nowy początek. Wchodzicie na własne ryzyko! Do zobaczenia w sobotę 27 listopada 😈 #TheWAR3

Posted by The War – walki na gołe pięści on Monday, October 11, 2021

Więcej o The WAR:
www.facebook.com/thewarpl
www.instagram.com/thewar.pl
www.thewar.pl

Zobacz także:

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez! Co wy na to?

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.

”Żurom” prezentuje umiejętności na tarczy i worku! To wystarczy na Miśka i Chica? [WIDEO] Widzieliście?

Andrzej Żuromski właśnie rozpoczął przygotowania do następnego pojedynku. ”Żurom” w ostatnim czasie pojawił się w klubie Maniac Gym&Fitness. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania. Andrzej zaprezentował swoje umiejętności na tarczy i worku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis