MMA PLKSWKSW: Erko Jun zapowiada następny pojedynek! Kto będzie rywalem?

KSW: Erko Jun zapowiada następny pojedynek! Kto będzie rywalem?

Erko Jun wraca do klatki KSW! Bośniak za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował, że zna już datę i miejsce swojego pojedynku. “Wracam silniejszy, niż kiedykolwiek” – napisał 32-latek.

Mariusz Pudzianowski przyjmuje wyzwanie rzucone przez Erko Juna
Foto: Mariusz Pudzianowski

Erko Jun (3-2) to zawodnik, który przygodę z mieszanymi sztukami walki rozpoczął w 2018 roku na gali KSW 44, gdzie pokonał Tomasza Oświecińskiego. Po kolejnych zwycięstwach z Popkiem oraz Akopem Szostakiem – Jun utorował sobie drogę do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Bośniak zmierzył się z “Pudzianem” na gali KSW 51, która odbyła się w listopadzie 2019 roku w Zagrzebiu. Bośniak przegrał walkę z najsilniejszym człowiekiem na świecie przez TKO w 2 rundzie. W 2020 roku Erko stoczył tylko jeden pojedynek – na gali EMC MMA 5 przegrał przez nokaut z Damianem Olszewskim w 35 sekundzie pierwszej rundy.

Erko Jun wraca do klatki KSW!

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama, 32-latek poinformował fanów, że wraca do klatki KSW!

Mamy datę i miejsce… Wracam silniejszy niż kiedykolwiek!

Bośniak prawdopodobnie wystąpi na gali KSW, która odbędzie się 4 września w chorwackiej puli. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie rywalem zawodnika UFD Gym.

Zobacz także:

Andrzej Kostyra komentuje przegraną Szpilki: Życzę Arturowi dużo zdrowia!

Pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Walkę wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie tym razem skomentował ekspert – Andrzej Kostyra. 

Artur Szpilka po przegranej: Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić! Co dalej?

Porażka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim w walce wieczoru gali KnockOut Promotions to nie jest jedyne zmartwienie 32-latka. „Szpila” – jak się okazało po USG – ma podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. O kontuzji poinformował na swoich mediach społecznościowych sam zawodnik.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis