MMA PLMarcin Najman21-letnia Kinga walczy o powrót do zdrowia! Marcin Najman nawołuje do pomocy!

21-letnia Kinga walczy o powrót do zdrowia! Marcin Najman nawołuje do pomocy!

To jest smutna historia, ale mamy nadzieje, że ze szczęśliwym zakończeniem. 21-letnia Kinga Majewska potrzebuje pomocy na leczenie i rehabilitacje. W tym momencie trwa zbiórka na stronie siepomaga.pl oraz zrzutka.pl. Do pomocy nawołuje Marcin Najman!

To już nie pierwszy raz, gdy Częstochowianin próbuje pomóc. Tym razem w swoich mediach społecznościowych zamieścił post i nawołuje do pomocy Kingi Majewskiej.

Pomagajmy!

21-letnia Kinga Majewska walczy o powrót do zdrowia. Nawołujemy do pomocy, która potrzebna jest na leczenie i rehabilitacje Kingi.

Opis zbiórki:

Zaczęło się całkiem niewinnie. Zwykła wizyta u neurologa zmieniła życie Kingi w koszmar, z którego nie może się obudzić. To wtedy bowiem okazało się, że w głowie dziewczyny ukryty jest guz IV komory mózgu o nazwie gwiaździak włosowatokomórkowy. Kinga przeszła operację, która się udała, jednak jej konsekwencje są tragiczne. Dziewczyna nie mówi i nie chodzi. Czeka ją długotrwała i kosztowna rehabilitacja, wszystko, by odzyskać dawne życie, w którym nie było miejsca na tak poważną chorobę. Na Kingę czeka jej miesięczna córeczka, która przez chorobę mamy, przyszła zbyt wcześnie na świat poprzez cesarskie cięcie. Ta mała istotka potrzebuje jej matczynej miłości, poczucia bezpieczeństwa, ramion, które będą w stanie ukoić najgłośniejszy płacz… Leczenie Kingi pochłonie ogromne sumy pieniędzy, dlatego już teraz prosimy o pomoc!

Pomóc możecie [TUTAJ] i [TUTAJ]

Zobacz także:

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę! Przesadził i to mocno?

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Zobaczcie trening braci bliźniaków! Tyburscy jeszcze zaskoczą w klatce FAME MMA? [WIDEO] Widzieliście?

Paweł i Piotr Tyburscy szlifują formę w Uniq Fight Club. Niewykluczone, że bracia już niebawem pojawią się w klatce FAME MMA. W mediach społecznościowych Paweł wstawił materiał z treningu. Widać na nim zadaniówki w wykonaniu braci bliźniaków.