MMA PLNajnowszeProfessional Fighters League2021 PFL 3 – wyniki gali w Atlantic City. Porażka Werduma, Harrison rozgromiła przeciwniczkę

Za nami gala 2021 PFL 3, na której oglądaliśmy pierwszą odsłonę turnieju wagi ciężkiej dywizji mężczyzn oraz turnieju wagi lekkiej kobiet.

2021 PFL 3

W walce wieczoru wydarzenia kibice oglądali pojedynek byłego mistrza królewskiej kategorii wagowej w UFC – Fabricio Werduma. Walka z Renanem Ferreirą nie poszła jednak po jego myśli.

Werdum walkę wieczoru minionej imprezy przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Sędzia musiał przerwać pojedynek po bezradności, jaką Brazylijczyk prezentował, będąc okładanym w parterze przez przeciwnika:

W co-main evencie Kayla Harrison bardzo szybko, bo w nieco ponad minutę znokautowała Marianę Morais odnosząc pierwsze zwycięstwo w turnieju wagi lekkiej. Jej pojedynek także zmuszony był przerwać sędzia:

Komplet wyników gali 2021 PFL 3 poniżej:

Karta główna:
Renan Ferreira pok. Fabricio Werdum przez TKO (ciosy w parterze) – Runda 1, 2:32 – Ferreira zdobył 6 punktów w turnieju wagi ciężkiej
Kayla Harrison pok. Mariana Morais przez TKO (ciosy w parterze) – Runda 1, 1:23 – Harrison zdobyła 6 puntków w turnieju wagi lekkiej
Brandon Sayles pok. Mohammed Usman przez poddanie (rnc) – Runda 2, 3:42 – Sayles zdbył 5 punktów w turnieju wagi ciężkiej
Larissa Pacheco pok. Julija Pajic przez TKO (ciosy) – Runda 1, 0:51 – Pacheco zdobyła 6 punktów w turnieju wagi lekkiej

Karta wstępna:
Bruno Cappelozza pok. Ante Delija przez KO (ciosy) – Runda 1, 0:46 – Cappelozzaz zdobył 6 punktów w turnieju wagi ciężkiej
Kaitlin Young pok. Cindy Dandois przez decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27) – Young zdobyła 3 punkty w turnieju wagi lekkiej
Genah Fabian pok. Laura Sanchez przez decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27) – Fabian zdobyła 3 punkty w turnieju wagi lekkiej
Denis Goltsov pok. Muhammed DeReese przez TKO (uderzenia) – Runda 1, 4:21 – Goltsov zdobył 6 punktów w turnieju wagi ciężkiej

Karta przedwstępna:
Taylor Guardado pok. Helena Kolesnyk przez decyzję sędziów (29-27, 30-26, 30-26) – Guardado zdobyła 3 punkty w turnieju wagi lekkiej
Magomed Umalatov pok. Kyron Bowen via knockout (cios) – Runda 2, 0:07 – Umalatov zdobył 5 puntów w turnieju wagi ciężkiej

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.

Shamaev krytycznie o starciu Kaczmarczyk-Sobiech: Dawno nie oglądałem walki z tak dużymi błędami!

Arbi Shamaev, Mansur Azhiev i Filip Bątkowski byli gośćmi podczas ostatniego programu ”Oktagon Live”. Trener w mocnych słowach wypowiedział się o walce Patryka Kaczmarczyka (7-0) z Michałem Sobiechem (4-1).