MMA PLBoks19-latek ciężko znokautowany na młodzieżowych mistrzostwach świata! Pięściarz jest w ciężkim stanie!

19-latek ciężko znokautowany na młodzieżowych mistrzostwach świata! Pięściarz jest w ciężkim stanie!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach odbywają się młodzieżowe mistrzostwa świata w boksie. Jedna z walk zakończyła się z fatalnym skutkiem! Rashed Al. Swaisat został znokautowany, a następnie przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł natychmiastową operację.

Na tych samych mistrzostwach swoich sił próbował Marcel Materla, który odpadł w 1/16 finału. Syn legendy MMA w naszym kraju przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Michele Baldassi reprezentantem Włoch.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Dramatyczne sceny w Kielcach!

Rashed Al. Swaisat walczący w wadze 81 kilogramów zmierzył się z Antonem Vinogradowem. Estończyk mocnym uderzeniem znokautował rywala. 19-latek stracił przytomność. Jordańczyk został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł natychmiastową operację.

Serwis TVP 3 Kielce poinformował, że Al. Swaisat przeszedł już operację mózgu, a jego stan określa się jako ciężki, ale stabilny. 19-latek przebywa na intensywnej terapii w klinice w Czarnowie.

Grzegorz Nowaczek prezes Polskiego Związku Bokserskiego w rozmowie z Radio Kielce zdradził, że Jordańczyk poważny uraz mógł mieć jeszcze przed startem w młodzieżowych mistrzostwach świata.

W grę wchodzi jakiś stary uraz

Zobacz także:

Dymy na face to face! Don Kasjo zdecyduje się jednak na walkę w MMA z ”Ferrarim”?

To miał być materiał poświęcony walce Amadeusza Ferrari z Mateuszem Gąsiewskim, lecz na linii pojawił się ”Don Kasjo”. Tym samym nie brakowało dymów, ale też niespodziewanych słów.

Hype MMA 1: Zaprezentowano arenę walk między youtuberami: Rozj***ło system! Podoba się?

Już jutro odbędzie się gala Hype MMA 1, za której organizacją stoją współwłaściciele FAME MMA! Dzisiaj natomiast poznaliśmy arenę walk nadchodzącej imprezy! Będzie to nowa jakość w sportach walki w Polsce!