MMA PLWieczór Walk R8Łukasz Stanek vs. Łukasz Bugara pierwszym oficjalnym starciem trzeciego Wieczoru Walk R8 w Krakowie

Łukasz Stanek vs. Łukasz Bugara pierwszym oficjalnym starciem trzeciego Wieczoru Walk R8 w Krakowie

Do trzeciej edycji Wieczoru Walk R8 już niecałe dwa miesiące, więc pora zacząć odkrywać karty! W jednym z zawodowych starć karty głównej zmierzą się ze sobą Łukasz Stanek i Łukasz Bugara – dwóch zawodników z Katowic, którzy w swoich walkach nie kalkulują i zawsze dają publiczności znakomite show. Świetne widowisko i mnóstwo emocji gwarantowane!

Foto: Wieczór Walk R8

Łukasz Stanek – MMA Fighter to młody zawodnik, który jednak ma już na koncie wiele walk dla czołowych polskich organizacji, takich jak FEN i Spartan Fight. Cieszymy się, że teraz będziemy mogli zobaczyć go w akcji w Krakowie podczas naszej gali, bo jego styl walki i charakter po prostu zapewniają świetną walkę!

Rywalem Łukasza Stanka będzie, również pochodzący z Katowic, Łukasz Bugara. Popularny “Bugar” wrócił do startów po kilku latach przerwy z czego na pewno cieszą się fani MMA w Polsce, bo mimo iż Łukasz ma dopiero 31 lat, to pierwsze walki zawodowe toczył jeszcze w 2007 roku. Jest więc przedstawicielem “starej szkoły” zawsze gotowym do walki z każdym rywalem. Przez te lata stoczył ich wiele i to na terenie całej Europy!

Wieczór Walk R8, który odbędzie się 23 czerwca w Małej Hali TAURON Arena w Krakowie. Bilety do nabycia: www.wwr8.pl

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis