MMA PLCAVEMMA13 stycznia Michał Pasternak wraca na CAVEMMA 2 z trenerem Oknińskim w narożniku: “Chciałbym walczyć co tydzień!”

13 stycznia Michał Pasternak wraca na CAVEMMA 2 z trenerem Oknińskim w narożniku: “Chciałbym walczyć co tydzień!”

Jeden z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników MMA kategorii półciężkiej Michał Pasternak (16-8) powróci do klatki 13 stycznia w walce wieczoru gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zmierzy się z Adamem Kowalskim (13-7-1). – Chcę być bardzo aktywny na tym etapie kariery. Mam już zaplanowane dwa występy na początek roku, a potem? Zobaczymy. Chciałbym walczyć co tydzień! – zapowiada 38-letni “Wampir”. Bilety na CAVEMMA 2 są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja na kanale YouTube oraz w WP Pilot.

Michał Pasternak vs. Adam Kowalski
Foto: CAVEMMA

W ostatnich latach Michał Pasternak wyrósł na jednego z najbardziej charyzmatycznych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. 

“Wampir” jest niepokonanym mistrzem walk na gołe pięści WOTORE oraz weteranem takich organizacji jak ONE Championship, Oktagon MMA, EFM Show, MMA-VIP, Babilon MMA i PLMMA. Jego rywal Adam Kowalski jest starszy o rok, ostatnio występował na galach FEN, ale ma na koncie także walki dla ACB, Celtic Gladiator, Spartan Fight i PLMMA. Starcie Pasternak-Kowalski mogło się odbyć już w 2020 roku z mistrzowskim pasem FEN w stawce, ale wówczas nie udało się osiągnąć porozumienia między obozami wojowników. Jak głosi przysłowie – co się odwlecze, to nie uciecze!

– To prawda, już kiedyś nas razem zestawiono. Do walki jednak nie doszło ze względu na kontuzję, która mnie wtedy wykluczyła 

– wspomina Pasternak.

– Znam Adama z obozów, na które jeździłem. Ich organizatorem był jego klub Arrachion Olsztyn. Bardzo szanuję Adama za osiągnięcia sportowe, lecz jeszcze bardziej za charakter. Bardzo spoko ziomek, ogólnie mega fajna ekipa.

Ostatnio o Pasternaku zrobiło się głośno w Internecie z powodu współpracy z popularnym twórcą zabawnych filmików EbeEbe. Komentarze weterana polskiego MMA zostały bardzo dobrze odebrane przez widzów freakowych i sportowych gal. 

– Myślę, że coraz więcej ludzi mnie kojarzy, nie tylko ze świata sportu. Coraz więcej osób zna moją facjatę ze świata freaków czy Youtube’a. W końcu jestem zdaniem niektórych “Największym Atencjuszem” na planecie. Ta ksywa zobowiązuje. Niedługo rozniesiemy wspólnie cały Internet! –

 śmieje się “Wampir”.

Do styczniowego starcia z Adamem Kowalskim na gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju Michała Pasternaka przygotuje legendarny trener Mirosław Okniński. – Bez jego osoby moje walki zawsze są dużo słabsze. Na co dzień trenuję u siebie, w miarę możliwości planuję wyjazdy do klubów Copacabana Kielce, Klincz i Miejski Klub Sportów Walki Korona. W przygotowaniach korzystam z usług całego świętokrzyskiego świata sportu, ale sparingi i główne przygotowania odbędą się pod okiem legendy i geniusza, czyli trenera Mirosława Oknińskiego – kończy Pasternak.Na CAVEMMA 2 w klatce wystąpią także Artur “Kornik” Sowiński, Sylwester Miller, Azi “One Bomb” Thomas, Wiktor Zalewski, Patryk Fojcik, Mohamed “Dragon” Boy” Ghalab, Nika Phatian, 

Ruslan Bereznevych i Kamil Korzeniewski. Kolejne nazwiska i zestawienia zostaną ogłoszone w najbliższym czasie na kanałach organizacji. Na pierwszej gali CAVEMMA, która odbyła się w czerwcu w Jaworznie, kibice zobaczyli siedem mocnych zawodowych potyczek. W walce wieczoru Piotr Poniedziałek (8-2) znokautował w 2. rundzie Mohameda Ghalaba. Wcześniej fani oglądali w akcji takich zawodników jak Łukasz Stanek, Kacper “Kajmano” Kabara czy Dawid Kuczmarski, którzy wygrali swoje walki. Darmowa transmisja z imprezy jest dostępna na kanale YouTube.

Gala CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju:

Data: 13 stycznia 2023
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa przy Al. Jana Pawła II 6
Transmisja: YouTube, WP Pilot
Bilety:www.kupbilecik.pl

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Mamed Khalidov z uznaniem o Pudzianie przed XTB KSW 77. Bardzo poruszające słowa legendy!

Mamed Khalidov z wielkim uznaniem wypowiedział się o Pudzianie przed ich walką, do której dojdzie już w najbliższą sobotę 17 grudnia na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis