MMA PLBez kategorii10 Pytań do Bispinga

10 Pytań do Bispinga

Oto dziesięć pytań do “ulubieńca” Brytyjskiej części fanów UFC.

Sherdog.com :W jaki sposób odpłaca się Twoje przygotowanie do nadchodzącej walki z Denisem Kangiem?
MB: Oczywiście na 10 tygodni przed walką nie jesteśmy jeszcze w pełni przygotowań, ale każdego dnia jestem na sali i szlifuję technike. Niedługo usiądziemy z Moim menagementem i przedyskutujemy sciągnięcie kilku gości do naszego obozu. Zaczniemy poważne przygotowania jakies 8 tygodni przed walką.

Sherdog.com: Czy istnieją jakieś punkty u Twojego przeciwnika, które uznajesz, za bardzo istotne dla Ciebie w tej walce?
MB: Mówiąc szczerze on jest dosyć kompletnym zawodnikiem. Ma świetną technikę i właśnie tego chciałem. Oczywiście byłem bardzo rozczarowany moją walką z Danem Hendersonem, dlatego chciałem następną walkę stoczyć z wartościowym przeciwnikiem – i takim zdecydowanie jest Denis. Mam kilka asów w rękawie i będe nad nimi pracował w najbliższych tygodniach. Wygram tą walkę!

Sherdog.com: Walczysz w Manchesterze, to niedaleko od Twojego miasta rodzinnego. Czy to pomaga zawodnikowi czy też dodaje dodatkowej presji?
MB: Po trochę każdego. Zdecydowanie pomaga fakt, że masz za sobą wielu ludzi, którzy chcą Twojej wygranej. Gdy walczyłem tutaj ostatnio, było naprawdę fantastycznie, prawdopodobnie najlepiej w całej mojej karierze jak dotąd. Z drugiej strony ta ogromna liczba osób nie chce zostać przez Ciebie zawiedziona, ale ja zwykle jestem lepiej przygotowany będąc pod presją.

Sherdog.com: Po ostatnim sezonie The Ultimate Fighter byłeś jednym z nielicznych, którzy mieli okazję być zarówno uczestnikami tego show jak i trenerami. Jak trudnym doświadczeniem jest udział w show tego typu?
MB: To była całkiem trudna sytuacja, ale w końcu jestem zawodnikiem. Gdyby nie te show, to nie wiadomo, co by się ze mną działo. Podróżowanie i rozłąka z bliskimi są w tym najcięższe, ale już do tego przywykłem. To swego rodzaju poświęcenie, teraz jeżdzę każdego dnia 1 godzinę na trening do Wolfsair i 1 godzinę z powrotem.Często spędzałem czas w hotelach i poza domem, ale tego wymaga ten sport. Co do bycia trenerem, to było to dla mnie nowe doświadczenie, bardzo mnie satysfakcjonowało to, że chłopcy sobie świetnie radzili pod moją wodzą.

Sherdog.com: Czy sądzisz, że niektóre z Twoich zachowań postawiły Cię w nieco aroganckim tle?
MB: Nie biorę siebie zbyt poważnie, zawsze staram się spędzać zabawnie czas i nie przejmować się zbytnio niczym. Nie uważam siebie za osobę arogancką, ale jeśli tak to wyglądało, to muszę nad sobą popracować w przyszłości.

Sherdog.com: Czy Twoim zdaniem przedłużone budowanie rozgłosu na temat Twojej walki z Danem Hendersonem miało wpływ na twoją formę podczas występu w tej walce?
MB:Nie, nie mam żadnych wymówek na temat mojej walki. Dan wykonał świetną pracę, a ja nie. Mój menadżer sądzi, że mój czas spędzony w TUFie działał na moją niekorzyść, ale moim zdaniem nie miało to żadnego wpływu na przebieg tej walki.

Sherdog.com: W swoim ostatnim wywiadzie dla naszego portalu Dan Hardy stwierdził, że amerykańscy fani oczekiwali porażek Brytyjczyków. Czy zgadzasz się z tą opinią?
MB: Widziałem ten artykuł i zgadzam się w kilku punktach. Myślę, że większość fanów MMA patrzy przez otoczkę nacji, ale myślę też, że wielu fanów było za naszymi sukcesami.

Sherdog.com: Zmieniłeś wagę z LHW tuż po przegranej bliskiej decyzji z Rashadem Evansem. Po tej walce zaliczył on niezły sukces nokautując Chucka Liddela i wygrywając przez TKO pas z Forrestem Griffinem. Czy czujesz, że masz jeszcze coś do udowodnienia w tej wadze?
MB:Tak, zdecydowanie.Wcześniej robiłem kilka rzeczy źle, ale teraz mam dużo większą wiedzę na temat diety i odżywiania się. Póki co mam zamiar walczyć w wadze średniej, ale nie wykluczam, że w przyszłości byłby możliwy występ powyżej tej wagi.

Sherdog.com: Internet jest przepełniony plotkami na temat tego, ze Rampage będzie grał Mr.T w remaku “Drużyny A”. Czy rozmawiałeś z nim na ten temat i czy aktorstwo jest czymś, w czym wziąłbyś udział?
MB: Nie rozmawialiśmy ze sobą od kilku tygodni i myślę, że nie ja powinienem to komentować, ale mam kilka rzeczy do zrobienia w tej kwestii. Pracuję przy scenariuszu dla tego filmu i zobaczymy co się wydarzy.