MMA PLBez kategorii03.05.2008 Międzynarodowa Gala Muay Thai Lomme! (Francja)

03.05.2008 Międzynarodowa Gala Muay Thai Lomme! (Francja)

2008-05-03galamtlomme.jpg

Gala zaczęła się o godz. 20 prezentacją zawodników zaproszonych na galę, w ringu zgromadzili się: reprezentanci Francji, Belgii oraz Polski wraz z promotorami gali, przyjaciel Arka Jean Paul słynny konferansjer z Super Ligi, ambasadorzy Algierii oraz Maroka którzy wręczyli francuskim zawodnikom narodowości Algierskiej i Marokańskiej specjalne wyróżnienia. Przedstawicielom danych narodowości (promotorom) zostały wręczone puchary upamiętniające galę w Lomme.


Jako pierwszy z naszych zawodników walczył Arkadiusz Szurczak a jego przeciwnikiem był Julien Domingos (Algieria).
5 rund po 2 minuty – klasa B
Julien Domingos jest zawodowym mistrzem Francji rok 2006-2007 na swoim koncie ma 41 walk zawodowych (40 wygranych i 1 przegraną) przebywał wielokrotnie w Tajlandii, trenuje od 10 roku życia, jest synem menadżera Mario Domingos, reprezentuje barwy DOMINGOS TEAM. Julen wygrał z Arkiem w 4 rundzie przed czasem uderzając kilkakrotnie Arka w udo.

 

Bartłomiej Kubiak vs. Samir Bjabba (Algieria)
5 rund po 2 minuty – klasa B
Samir ma na koncie 36 walk (5 przegranych), reprezentuje klub DOMINGOS TEAM.
Bartłomiej w drugiej rundzie znokautował rywala bardzo silnym kopnięciem na korpus łamiąc 2 zebra.

 

Po krótkiej przerwie rozpoczęła się druga część gali.

 

Adrian Wytwer z Mustapha Bensihmed (Maroko)
5 rund po 3 minut – klasa A
Mustapha jest dwukrotnym mistrzem Europy w muay thai oraz kick-boxing full contakt, ma na swoim koncie 80 walk zawodowych, z czego 2 przegrane, reprezentuje Team Domingos.
Walka była bardzo wyrównana Mustapha używał głownie ciosów bokserskich oraz kopnięć na korpus, Adrian pracował głównie w klinczu, zadając również ciosy na spotkanie kolanem, low kick itp. Werdyktem sędziów wygrał Mustapha, po werdykcie Mustapha oddal Adrianowi swój puchar podnosząc jego rękę wskazując drugą ręką na Adriana jako zwycięzcę. Adrian podnosząc odprowadził przeciwnika do jego narożnika, co bardzo spodobało się publiczności i na stojąco dziękowała za walkę.

 

Walką wieczoru była walka Filipa Rządka z Malik Mangouchi (Algieria /Domingos Team)
5 rund po 3 minuty – klasa A
Malik jest bardzo utytułowanym zawodnikiem oraz najlepszym zawodnikiem we Francji w tej kategorii wagowej, ma na swoim koncie 120 walk, z czego żadnej nie przegrał. Była to bardzo wyrównana walka. Malik atakował głównie technikami bokserskimi, a także pracował lepiej od Filipa w klinczu. Filip uderzał low kick, midel kick, oraz techniki bokserskie. Ostateczny werdykt – wygrana Malika na punkty.

 

Podsumowując, gala została profesjonalnie zorganizowana na najwyższym poziomie, za co chcielibyśmy serdecznie podziękować Eduaro Fontesowi, a także naszemu przyjacielowi, Jean Paul, Rene. Chcemy również podziękować licznie zgromadzonej Polonii, która była obecna na gali za gorący doping.

 

www.welnateam.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis