Kto powiedział, że jak nie ma gal UFC i Bellatora to jest nudno. W ten weekend pomimo braku gal organizowanych przez te dwie największe federacje fani MMA nie powinni się nudzić.

Dla polskich kibiców przygotowano dwie ciekawe gale. Federacja FEN wraca do swojego matecznika, czyli do Wrocławia. W sobotę w tamtejszej hali Orbita odbędzie sie gala Fight Exclusive Night 19: Bitwa o Wrocław. Tego samego dnia w Międzychodzie odbędzie się Gala Sportów Walki 8. W przypadku tej gali organizatorzy w piątek podali informacje na temat ostatecznej karty walk na facebookowym profilu organizacji.

W „światowym” MMA również ciekawie, w tym tygodniu swoje gale organizują federacje Fight Nights Global, Cage Warriors, ACB i RIZIN FF.

Pełna weekendowa rozpiska poniżej.

Piątek

Fight Nights Global 77

Początek gali: 16:00

Rozpiska:

205 Ibs: Nikita Krylov (21-5) vs. Emanuel Newton (26-12-1)
145 Ibs: Ilya Kurzanov (13-6) vs. Movlid Khaibulaev (11-0)
170 Ibs: Vadir Araujo (18-7) vs. Saygid Izagakhmaev (7-0)
265 Ibs: Nikolai Danilov (7-7) vs. Rashid Sirazhudinov (1-0)
155 Ibs: Mikhail Balakirev (3-1) vs. Igor Egorov (12-7)
125 Ibs: Kamo Avagyan (1-0) vs. Azamat Pshukov (3-0)
145 Ibs: Tumer Ondar (1-0) vs. Shamil Kasumov (0-0)
170 Ibs: Alexandr Kakhiani vs. Zaur Tarikuliev (0-0)
155 Ibs: Daniil Erlikh (2-0) vs. Alibek Khabibulaev (0-0)
125 Ibs: Shamil Djakhbarov (0-0) vs. Magomed Islamov (0-0)
135 Ibs: Kirill Fomenkov (1-0) vs. Nabi Badabiev (1-0)
170 Ibs: Marat Khasanov (3-1) vs. Anrey Odabashyan (0-0)

Sobota

Fight Exclusive Night 19: Bitwa o Wrocław

Początek gali: 18:00

Rozpiska:

77 kg: Igor Danis (63-9) vs. Paweł Biszczak (24-3) – pojedynek w formule K-1, walka o pas kat. półśredniej
77 kg: Bartłomiej „Ruby” Brzeziński (0-0) vs. Al Sulwi „Arab” Gabriel (0-0)
+95 kg: Nikolaj Falin (40-13)  vs. Arkadiusz Wrzosek (7-3) – pojedynek w formule K-1. walka o pas kat. ciężkiej
77 kg: Nassourdine Imavov (2-1) vs. Michał Michalski (5-2)
65 kg: Marta Waliczek (1-0-1) vs. Róża Gumienna (8-0) – pojedynek w formule K-1, walka o pas w kat. piórkowej
84 kg: Bartosz Leśko (5-0-1) vs. Paweł Brandys (6-4-2)
56 kg: Magdalena Rak (0-0) vs. Raffaela Milner (1-2)
77 kg: Tymoteusz Łopaczyk (1-0) vs. Adrian Błeszyński (4-1)
70 kg: Jakub Mroczkowski (0-2) vs. Patryk Nowak (4-1)
70 kg: Krzysztof Kottas (0-0) vs. Marcin Stopka (2-2) – pojedynek w formule K-1

Transmisja:

19:00 – Polsat Sport Fight
20:00 – Polsat Sport

Cage Warriors 87

Początek karty wstępnej 19:30

Karta główna:

170 Ibs: Lewis Long (15-4) vs. Roberto Soldic (11-2)
170 Ibs: Craig White (11-7) vs. Matt Inman (20-9)
145 Ibs: Jack Shore (5-0) vs. Mattia Galbiati (3-2)
145 Ibs: Aiden Lee (4-1) vs. Ludovit Klein (9-1)
170 Ibs: Aaron Khalid (6-2-1) vs. Ross Houston (4-0)

Karta wstępna:

155 Ibs:  Richard Williams (4-1) vs. Cosmin Tutu (10-5)
135 Ibs: Kris Edwards (9-9) vs. Bryan Creighton (5-5)
125 Ibs: Cornelia Holm (0-0) vs. Diana Felipe (1-0)
155 Ibs: Mason Jones (0-0) vs. Shaun Luther (2-3)
155 Ibs: Josh Ellis (1-0) vs. Lawrence Tracey (1-1)

Karta amatorska:

135 Ibs: Louie Scott vs. Jawany Scott
168 Ibs: Oban Elliott vs. Craig Rawlins
155 Ibs; Scott Pedersen vs. Michał Figlak
170 Ibs: Josh Hudson vs. Luke Tanner
161 Ibs: Matthew Williams vs. Michael Corston
185 Ibs: Christian Duncan vs. Michael Post
145 Ibs:Chris Sterling vs. Ryan Morgan
185 Ibs: Dan Stephens vs. Joe Rice
155 Ibs: Barry Francis vs. Cameron Clarke
205 Ibs: Anthony Davies vs. Kacper Klekot

Transmisja:

19:30 – Facebook Cage Warriors – link do transmisji 
22:00 – Eleven Extra (komentują Jacek Adamczyk i Michał Mitrut)

Noc z soboty na niedzielę

ACB 72: Makovsky vs. Sherbatov

Początek gali: 0:00

Rozpiska:
125 lbs: Zach Makovsky (20-8) vs Yoni Sherbatov (6-0-1)
170 lbs: Beslan Isaev (36-9) vs Nah-Shon Burrel (15-7, 1 N/C)
265 lbs: Tanner Boser (12-4) vs Dave Cryer (11-3)
145 lbs: Adlan Bataev (7-1) vs Darren Smith Jr. (11-7)
170 lbs: Imran Abaev (4-2-1) vs Davis dos Santos (3-1)
265 lbs: Tony Lopez (55-25, 1 N/C) vs Denis Smoldarev (13-3)
135 lbs: Edgars Skrivers (11-5) vs Xavier Alaoui (8-1)
145 lbs: Rustam Asuev (6-0) vs Gleidson Moraes Cutis (6-2)
155 lbs: Jesse Ronson (17-8) vs Jeremie Capony (5-1)
265 lbs: Blake Nash (3-2) vs Bakary Sakho (0-0)
170 lbs: Sergej Juskevic (15-8) vs TBA
135 lbs: Jordan Graham (1-0) vs Julio Zabala (1-0)

Transmisja

0:00 – fite.tv – link do transmisji

Niedziela

RIZIN FIGHTING WORLD GRAND PRIX 2017 Autumn: Aki no Jin

Początek gali: 7:00

Rozpiska:

108 lbs: Rena Kubota (4-0) vs. Andy Nguyen (5-4)
126 lbs: Tenshin Nasukawa (3-0) vs. Yamato Fujita (0-0)
185 lbs: Kazushi Sakuraba(26-17-1, 2 N/C) vs. Frank Shamrock (23-10-2) – pojedynek w formule grapplingowej
154 lbs: Akiyo Nishiura (13-8-1) vs. Andy Souwer (2-2) – (1. runda 10-minutowa)
165 lbs: Reina Miura (6-0) vs. Crystal Stokes (0-0)
139 lbs: Tatsuya Kawajiri (36-11-2) vs. Gabriel Oliveira (9-0)
134 lbs: Shintaro Ishiwatari (22-6-4) vs. Akhmed Musakaev (5-0)
134 lbs: Je Hoon Moon (10-9) vs. Kevin Petshi (12-3)
134 lbs: Erson Yamamoto (2-2) vs. Manel Kape (6-1)
265 lbs: Jerome LeBanner (3-2-1) vs. Roque Martinez (10-3-2)
108 lbs: Alyssa Garcia (3-3) vs. Maria Oliveira (9-2)
108 lbs: Kanna Asakura (8-2) vs. Sylwia Juśkiewicz (7-4)
108 lbs: Miyuu Yamamoto (MMA 1-2-0) vs. Irene Cabello (6-4)
112 lbs: Issei Ishii vs. Jin Mandokoro  – pojedynek w formule K-1
137 lbs: Yuki  vs. Kurogi Darvish – pojedynek w formule K-1
129 lbs: Ryota RenseiGym  vs. Yoshihisa Morimoto – pojedynek w formule K-1

Transmisja:

7:00 – fite.tv – link do transmisji (transmisja w PPV $19,99)

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Bartosz Cieśla Bartosz Cieśla 1 dzień, 16 h temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.