Emocje po niesamowitej gali UFC 217 jeszcze do końca nie opadły a nadszedł czas na kolejny weekend z MMA.

W Norfolk odbędzie się kolejna gala UFC, tym razem w walce wieczoru wystąpią Dustin Poirier (21-5, 1 N/C) i Anthony Pettis (20-6). Z kolei w Dublinie Bellator MMA organizuje wspólną galę z organizacją BAMMA. Porcji solidnego MMA nie zabraknie również na wschodzie Europy, gdyż w Moskwie odbędzie się gala M-1 Challenge 85.

Szczegółowa rozpiska weekendowych gal MMA poniżej:

PIĄTEK

M-1 Challenge 85

Początek gali: 17:00

Karta główna

155 lbs.: Damir Ismagulov (12-2) vs. Rogerio Matias (13-2, 1 N/C)– o pas wagi lekkiej
145 lbs.: Nate Landwehr (9-2) vs. Viktor Kolesnik (11-2-1)
155 lbs.: Abubakar Mestoev (5-0) vs. Alexey Makhno (16-5)
205 lbs.: Giga Kukhalashvili (8-3) vs. Sebastian Heil (6-1)
125 lbs.: Rodrigo Melonio (16-2) vs. Arman Ashimov (6-2-1)

Karta wstępna

155 lbs.: Ruslan Rakhmonkulov (10-1) vs. Maxim Divnich (13-3)
135 lbs.: Aleksandr Lunga (21-10) vs. Josh Rettinghouse (15-4)
185 lbs.: Vitaliy Slipenko (7-1) vs. Kristijan Perak (9-3-2)
145 lbs.: Andrey Lezhnev (16-7) vs. Ilfat Amirov (9-3-2)
135 lbs.: Sergey Klyuev (4-0) vs. Oscar Suarez (0-0)
265 lbs.: Maksim Yakobyuk (0-0) vs. Viktor Trushov (2-0)
125 lbs.: Frederico Gutzwiller (3-2) vs. Vazha Tsiptauri (2-1)

Transmisja: 1

19:30 – Eleven Extra

 

BAMMA 32

Początek gali: 18:00

170 lbs.: Alex Lohore (13-1) vs. Richard Kiely (2-0)– o pas wagi średniej
125 lbs.: Andy Young (11-8) vs. Daniel Barez (8-4)– o pas wagi muszej
135 lbs.: Blaine O’Driscoll (5-1)vs. Dominique Wooding (3-1)
145 lbs.: Dylan Tuke (3-1) vs. David Khalsa (2-0)
170 lbs.: Ion Pascu (16-7)vs. Omar Jesus-Santana (13-4)

Bellator 187

Początek gali – po zakończeniu walk z BAMMA 32

145 lbs.: A.J. McKee (9-0) vs. Brian Moore (10-5)
165 lbs.: Kevin Ferguson Jr. (1-1) vs. Fred Freeman (1-0)
140 lbs.: Sinead Kavanagh (4-2) vs. Maria Casanova (3-5-1)
185 lbs.: Charlie Ward (3-3) vs. John Redmond (7-12)
160 lbs.: Paul Redmond (13-7) vs. Sergio de Jesus Santos (4-5)

Noc z soboty na niedzielę

UFC Fight Night 120

Karta główna (4:00):

155 lbs: Dustin Poirier (21-5, 1 N/C) vs. Anthony Pettis (20-6)
170 lbs: Matt Brown (20-16) vs. Diego Sanchez (27-10)
265 lbs: Junior Albini (14-2) vs. Andrei Arlovski (25-15,1 N/C)
185 lbs: Nate Marquardt (35-18-2) vs. Cezar Ferreira (11-6)
135 lbs: Raphael Assuncao (25-5) vs. Matthew Lopez (10-1)
155 lbs: Joe Lauzon (27-13) vs. Clay Guida (33-17)

Karta wstępna (2:00):

135 lbs: John Dodson (19-8) vs. Marlon Moraes (18-5-1)
115 lbs: Tatiana Suarez (4-0) vs. Viviane Pereira (13-0)
155 lbs: Sage Northcutt (8-2) vs. Michel Quinones (8-2)
115 lbs: Angela Hill (7-3) vs. Nina Ansaroff (7-5)

Karta UFC Fight Pass (0:30):

170 lbs: Court McGee (18-6) vs. Sean Strickland (18-2)
205 lbs: Jake Collier (10-4) vs. Marcel Fortuna (9-2)
185 lbs: Darren Stewart (7-1, 1 N/C) vs. Karl Roberson (5-0)

Transmisja:

0:30 – UFC Fight Pass
4:00 – Extreme Sports Channel

Pitbull Sports