MMA.PL Forum Newsy ze strony Wszystko idzie ku dobremu! Conor McGregor złożył wniosek o wydanie licencji bokserskiej – walka z Mayweatherem coraz bliżej!

Wszystko idzie ku dobremu! Conor McGregor złożył wniosek o wydanie licencji bokserskiej – walka z Mayweatherem coraz bliżej!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Baddream Baddream 6 miesiące temu.

  • #114158

    Wygląda na to, że do oficjalnego ogłoszenia super walki bokserskiej w postaci starcia Floyda Mayweathera Juniora z mistrzem UFC, Conorem McGregorem (21-3) pozostały jedynie formalności.

    Ostatnio informowaliśmy o podpisaniu przez Irlandczyka kontraktu na pojedynek z Mayweatherem Juniorem, a dzisiaj mamy potwierdzenie Komisji Sportowej stanu Nevada o złożeniu przez McGregora wniosku o wydanie licencji bokserskiej w stanie Nevada!

    Oznacza to bowiem, że z formalności dotyczącej walki McGregora z Mayweatherem pozostał tylko podpis pod kontraktem Amerykanina i ogłoszenie daty pojedynku!

  • #114218

    To najpierw podpisują kontrakt a potem stara się  o licencję?  :scratch: 

The topic ‘Wszystko idzie ku dobremu! Conor McGregor złożył wniosek o wydanie licencji bokserskiej – walka z Mayweatherem coraz bliżej!’ is closed to new replies.