MMA.PL Forum MMA Różal o pas na Narodowym!

Różal o pas na Narodowym!

This topic contains 5 odpowiedzi, has 5 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 1 tydzień, 5 dni temu.

 • #91637

  Chyba każdy jest mega zaskoczony wyborem pretendenta do pasa KSW w wadze ciężkiej…Różal rywalem Rodriguesa, jak myślicie co kierowało Kawulem i Lewandowskim że dali wg mnie łatwego rywala dla Rodriguesa. Wiem Różal to wielki wojownik i wgl, ale wg mnie nie ma szans z brazylijczykiem. Inną sprawą jest to, że nie ma jakiegoś  streaku ( 1 wygrana to żaden streak)  i ostatnio tylko wygrał z Pudzianem…dziwna decyzja co sądzicie?

 • #91687

  Co kierowało? głośne nazwisko

 • #91699

  Różal sprzeda więcej biletów, a KSW zależy, by wypełnić obiekt. Ja i tak myślę, że do końca roku Kita ten pas zdobędzie.

 • #91701

  no bardzo możliwe, Różal mówił że miał propozycje walki z Pudzianem że wiecej by za nią zarobił ale wygrał aspekt sportowy i fajnie ;) co do Pudziana to też mu muszą dać dobrego rywala żeby przyciągnać ludzi chociaż myśle że jakby walczył Różal z Pudzianem a Rodrigues z kims innym to i tak by duzo ludzi przyciągneli

 • #91798

  Różal jak wejdzie do klatki bez większych kontuzji to zrobi na pewno dobrą walkę. Nie kierujcie się tym co Fernando zrobił z Bedorfem bo to po prostu był słabszy dzień Karola i Brazylijczyk to wykorzystał. Pamiętaj też, że Oli Thompson poskładał SantoForte bardzo szybko i to był w sumie zaraz drugi po Bedorfie poważny w jego karierze rywal. 

 • #91844

  szkoda ze to nie kita :D no ale marketing :D

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.