MMA.PL Forum Newsy ze strony Ostatnia walka w karierze Michaela Bispinga? Brytyjczyk wskazuje datę i miejsce ostatniego występu w MMA!

Ostatnia walka w karierze Michaela Bispinga? Brytyjczyk wskazuje datę i miejsce ostatniego występu w MMA!

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 tydzień, 2 dni temu.

 • #137957

  Były mistrz wagi średniej UFC, Michael Bisping (30-8) w najnowszej edycji The MMA Hour podał datę i miejsce walki, która będzie ostatnią w jego zawodowej karierze.

  Brytyjczyk, który zawodowo walczy pod 2004 roku w samym listopadzie powróci do oktagonu po trzech tygodniach od walki z Geogesem St. Pierre’m na UFC 217 w Nowym Jorku, gdzie 25 listopada zmierzy się z Kelvinem Gastelumem (13-3) na UFC Fight Night w Szanghaju, ale to nie podczas gali w Chinach zakończy swoją zawodową karierę:

  „Nie mam nic przeciwko Chinom, tam mieszkają świetni ludzie. Nigdy nie byłem w Chinach, więc dlaczego niby moja ostatnia walka w karierze miałaby się odbyć właśnie w Chinach?

  W Londynie szykują galę. Chciałbym się tam znaleźć. To byłoby coś niesamowitego, jeśli mógłbym podziękować Brytyjczykom za wsparcie i stoczyć tam swoją ostatnią walkę w karierze. Zdecydowanie chciałbym, aby moja ostatnia walka odbyła się w Anglii.

  Chciałbym w marcu zawalczyć w Londynie. Chciałbym stoczyć ostatnią walkę w karierze w marcu i właśnie w Londynie.”

The topic ‘Ostatnia walka w karierze Michaela Bispinga? Brytyjczyk wskazuje datę i miejsce ostatniego występu w MMA!’ is closed to new replies.