MMA.PL Forum Newsy ze strony Odklepała czy nie odklepała? Zobacz zakończenie walki Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas [WIDEO]

Odklepała czy nie odklepała? Zobacz zakończenie walki Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas [WIDEO]

This topic contains 3 odpowiedzi, has 4 voices, and was last updated by  borizm 1 tydzień, 1 dzień temu.

 • #136893

  Była już mistrzyni wagi słomkowej UFC, Joanna Jędrzejczyk (14-1) w najnowszej edycji The MMA Hour stwierdziła, że nie odklepała pod ciosami Rose Namajunas (8-3) na minionej gali UFC 217 w Nowym Jorku.

  Jak było w rzeczywistości – czy to było werbalne poddanie się w walce przez Polkę czy próba wstania – możecie zobaczyć poniżej:

 • #136993

  odklepala. skad ona moze byc taka pewna jak tego nawet nie pamieta.

 • #137162

  Nie no gdzieżby odklepała… Stosowała tajną technikę markowania ciosu której autorem jest Pudzian 😀

 • #138163

  Ta walka wyglądała dziwnie, nokaut, jak nie nokaut, poddanie było wręcz zabawne, a to jak szybko Joanna po tym wszystkim wstała, zupełnie zaprzeczyło całej reszcie. Jeśli to było wyreżyserowane, to całkiem dobrze, jeśli nie, to nie miało to absolutnie sensu i wręcz przeczyło zdrowemu rozsądkowi – jakby wszyscy zgłupieli, ale Joannie odebrało rozum. A może dostała jakąś wiązką fal po głowie?

  Ale nic to, ważne że UFC ma nowego mistrza, dziecię jasności, niemal „niepokalane”, które rozsławi powiewem świeżości i swym urokiem UFC w najdalszych zakątkach globu, dziecię tak doskonałe jako wojownik…, no właśnie, że Karolina bez większego wysiłku dała sobie z nią radę ponad rok temu.

  UFC to nie sport, to show. Najpewniej wyreżyserowany, ale w sposób jaki trudno rozszyfrować.

The topic ‘Odklepała czy nie odklepała? Zobacz zakończenie walki Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas [WIDEO]’ is closed to new replies.