MMA.PL Forum Newsy ze strony Marcin Różalski w „Puncherze”: Pudzianowski jest dla mnie nikim jako sportowiec

Marcin Różalski w „Puncherze”: Pudzianowski jest dla mnie nikim jako sportowiec

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 10 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #91789

  Najbliższy pretendent do mistrzostwa wagi ciężkiej KSW, Marcin „Różal” Różalski (6-4) był gościem poniedziałkowego programu „Puncher”, w którym w rozmowie z Mateuszem Borkiem odniósł się do swojej ostatniej walki z Mariuszem Pudzianowskim (10-5, 1 N/C).

  „Różal” na sugestię dziennikarza o rewanżu z „Pudzianem” dał jasno do zrozumienia, że go taka walka nie interesuje ze względu na zachowanie Pudzianowskiego po ich ostatniej walce:

  „Co taka walka miałaby mi dać w tym momencie? Raz go „udusiłem”, zdominowałem go w stójce, poszedł w nogi – to było pewne. „Udusiłem” go, choć wszyscy mówili, że gdy mnie przewróci, to pozamiata mną klatkę. Po tym odklepaniu zaczęła się cała szopka.

  Beczenie, skamlanie, że wcale nie klepał… Mówiłem wcześniej, że jesteśmy na stopie koleżeńskiej, to zachowujmy się tak do końca. Ja do końca zachowałem się fair, a on w wielu wywiadach wygłosił takie słowa, że dla mnie jest nikim jako sportowiec. Najśmieszniejsze jest to, że za walkę z Pudzianowskim zarobiłbym więcej niż za tą z Fernando.”

  Rozmowa Mateusza Borka z Marcinem Różalskim w programie „Puncher” do obejrzenia TUTAJ.

 • #91857

  no to mogł ogarnac tą walkę jesczze raz i tyle bo z brazylijczykiem to tak kiepsko go widze

The topic ‘Marcin Różalski w „Puncherze”: Pudzianowski jest dla mnie nikim jako sportowiec’ is closed to new replies.