MMA.PL Forum Newsy ze strony Legenda UFC o walce Mayweather vs. McGregor: To nie będzie ekscytujący pojedynek, zanudzimy się

Legenda UFC o walce Mayweather vs. McGregor: To nie będzie ekscytujący pojedynek, zanudzimy się

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Baddream Baddream 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

 • #120930

  Legenda światowego MMA oraz jednocześnie członek Galerii Sław UFC, Chuck Liddell (21-8) nie jest podekscytowany starciem Floyda Mayweathera Juniora z Conorem McGregorem, do którego dojdzie 26 sierpnia w Las Vegas. 

  Liddell nie spodziewa się jednak ekscytującego starcia, a nawet zapowiada kolejny nudny pojedynek w wykonaniu Mayweathera:

  „Nie spodziewam się, że będzie to ekscytująca walka. Nie uważam, żeby Floyd wszedł w walkę z Conorem. On będzie walczył po swojemu, tak jak zwykle, będzie rzucał ciosy i uciekał, co spowoduje, że ten pojedynek będzie nudny.

  Chciałbym zobaczyć go, jak wejdzie w wymiany z Conorem, bo żeby coś udowodnić, to Floyd musi szybko go znokautować, ale nie uważam, że Floyd się na to zdecyduje. On po prostu będzie szczęśliwy z faktu, że wejdzie tam i zgarnie mnóstwo pieniędzy biegając wokół Conora.”

 • #120942

  Jeśli inicjatywę przejmie Floyd (a tak będzie zapewne) to walka będzie nudna, wszystkie rundy, wygrana na punkty. Jest jednak (co prawda mniejsza) szansa na to że nie podpasuje mu styl Conora. Bo jak wiadomo nawet przygotowując się do walki bokserskiej McGregor cały czas zachowuje ten swój styl i ruchy jakie ma w oktagonie. Do tego dobry w kontrach, moim zdaniem jest możliwość że znokautuje Floyda, bo ten jeszcze nie spotkał się w swojej karierze z czymś co reprezentuje Conor.

The topic ‘Legenda UFC o walce Mayweather vs. McGregor: To nie będzie ekscytujący pojedynek, zanudzimy się’ is closed to new replies.