MMA.PL Forum Newsy ze strony Kolejne WIELKIE wyróżnienie dla Conora McGregora! Znalazł się wśród 100. najbardziej wpływowych ludzi świata

Kolejne WIELKIE wyróżnienie dla Conora McGregora! Znalazł się wśród 100. najbardziej wpływowych ludzi świata

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 7 miesiące temu.

 • #110817

  Conor McGregor (21-3) się po kolejne laury! Co prawda, tym razem symboliczne, ale bardzo prestiżowe! Irlandczyk został właśnie wyróżniony przez magazyn „Time” w 100. najbardziej wpływowych ludzi na świecie!

  Irlandczyk pojawił się w prestiżowym zestawieniu po raz pierwszy w historii, a nominację uzyskał dzięki rekomendacji samego Arnolda Schwarzeneggera, który o McGregorze pisał tak:

  „Conor McGregor to ktoś więcej niż wojownik, więcej niż sportowiec, więcej niż mistrz – został pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który zdobył dwa pasy mistrzowskie dwóch różnych dywizji w tym samym czasie. Conor jest bardzo rzadką osobowością, gdyż stał się większy, niż jego sport. W tym szczupłym ciele, które walczy mieści się ogromny charakter!

  Odkąd poznałem Conora, to wiem, że nie jest typem gwiazdy, którą można umieścić w jednej kategorii. Znając go wiem, że to, co widzimy na ekranie to nie jest do końca prawda o tym człowieku. Mieszkaniec Dublina jest ostry, zdyscyplinowany i charyzmatyczny. Jego energia jest niesamowicie zaraźliwa!

  Conor ma taki ogień w swoim brzuchu, że nie zostanie on zagłuszony żadnymi pasami mistrzowskimi. Nie ma żądnego hamulca, który mógłby zatrzymać jego silnik.”

The topic ‘Kolejne WIELKIE wyróżnienie dla Conora McGregora! Znalazł się wśród 100. najbardziej wpływowych ludzi świata’ is closed to new replies.