MMA.PL Forum Newsy ze strony Już oficjalnie! Holly Holm vs. Bethe Correia walką wieczoru UFC Fight Night 111 w Singapurze

Już oficjalnie! Holly Holm vs. Bethe Correia walką wieczoru UFC Fight Night 111 w Singapurze

This topic contains 3 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 6 miesiące temu.

 • #109147

  Potwierdziły się informacje, które podawaliśmy 11 kwietnia na łamach MMA.PL – walka Holly Holm (10-3) vs. Bethe Correia (10-2-1) została walką wieczoru gali UFC Fight Night 111 w Singapurze, która odbędzie się 17 czerwca. Będzie to pojedynek w kategorii koguciej.

  Holm ma za sobą fatalny okres. W marcu 2016 straciła mistrzowski pas na rzecz Mieshy Tate. Następnie poległa w starciu z Valentiną Shevchenko. Rok 2017 zaczęła od kolejnej porażki. Tym razem w boju o pas mistrzowski wagi piórkowej. Jej pogromczynią okazała się Germaine de Randamie. Starcie z Correią będzie więc powrotem do kategorii koguciej.

  Brazylijka w ostatniej walce zremisowała z Marion Reneau. Przedtem wygrała z Jessicą Eye, a jeszcze wcześniej uległa Raquel Pennington. Ostatnio więc wiedzie jej się „w kratkę”. „Pitbull” to była pretendentka do pasa mistrzowskiego kategorii koguciej. W walce o mistrzostwo zdemolowała ją będąca wówczas w prime time swojej kariery Ronda Rousey.

  Warto nadmienić, że jedną z walk gali w Singapurze będzie bój Marcina Tybury (15-2) Andrei’em Arlovskim (25-14, 1 NC).

 • #109303

  po ostatnich porażkach Holm ten ME dupy nie urywa

 • #109308

  Obyśmy w Polsce nie mieli tak chujowego ME.

 • #109309

  nie no myślę że w ME będzie u nas ktoś z dwójki Karolina – Krzysiek więc na pewno będzie lepszy :D

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.