MMA.PL Forum Newsy ze strony Jimi Manuwa: To ja, a nie Jon Jones pracowałem ciężko na walkę o pas!

Jimi Manuwa: To ja, a nie Jon Jones pracowałem ciężko na walkę o pas!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 7 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #110823

  Jeden z potencjalnych pretendentów do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej – Jimi Manuwa (17-2) upomina się o możliwość rywalizacji z czempionem – Danielem Cormierem (19-1). 

  Brytyjczyk co prawda obawia się o osobę Jona Jonesa (22-1), który coraz częściej wymieniany jest jako potencjalny kolejny rywal „DC”, ale – jak sam mówi – to on bardziej zasługuje na walkę o pas mistrzowski:

  „Nie chciałem, żeby Jon Jones podskakiwał i oczekiwał walki o pas. To ja pracowałem ciężko, nokautowałem ludzi i dlatego wierzę, że zasługuję na walkę o tytuł.

  On co prawda jest najlepszym zawodnikiem w historii, ale wypadł na rok, czy tam dwa. On potrzebuje walki na przetarcie, musi się rozgrzać przed walką o pas. Będzie mnie jego osoba niepokoiła, ale koniec końców, nie muszę się tym przejmować bardzo, bo mam inne opcje i możliwości.”

 • #110840

  co z tego że on pracował ciezko skoro dzis w UFC liczy się to co się lepiej sprzeda a wiadomo że lepiej się bedzie oglądać jak Jones skopie dupsko DC 😛

The topic ‘Jimi Manuwa: To ja, a nie Jon Jones pracowałem ciężko na walkę o pas!’ is closed to new replies.