MMA.PL Forum Newsy ze strony Jimi Manuwa i Corey Anderson w karcie walk marcowej gali UFC w Londynie

Jimi Manuwa i Corey Anderson w karcie walk marcowej gali UFC w Londynie

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #91454

    Do rozpiski gali UFC Fight Night 108 dołączyło bardzo interesujące zestawienie w kategorii półciężkiej. Wystąpi w nim reprezentujący gospodarzy Jimi Manuwa (16-2), a jego przeciwnikiem będzie Corey Anderson (9-2). Informacje o tej walce jako pierwszy podał portal flocombat, ale oficjalne potwierdzenie powinno pojawić się w ciągu kilku godzin.

    Posterboy” to jeden z najmocniej bijących zawodników UFC w swojej dywizji. O sile jego ciosu przekonało się aż 14 z 16 pokonanych rywali. W oktagonie zawalczył do tej pory 7 razy i 5 razy triumfował. Polskim fanom znany jest z występu na krakowskiej Tauron Arenie, kiedy to na pierwszej polskiej gali UFC wypunktował Jana Błachowicza. W swojej ostatniej walce na UFC 204 w Manchesterze znokautował efektownie Ovince’a St. Preux.

    Beastin 25/8″ to zwycięzca 19 edycji The Ultimate Fightera. W przeciwieństwie do swojego przyszłego rywala preferuje on zdecydowanie walkę w parterze i obijanie swoich rywali. W UFC pokonał 6 z 8 rywali, a jedną z jego ofiar był „Cieszyński Książę”. Ostatni występ stoczył w grudniu na gali UFC FN 102, na której znokautował Seana O’Connella.

    Gala UFC Fight Night 108 zawita 18 marca do Londynu. Za 20 dni ruszy sprzedaż biletów, więc w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się ujawnienia kolejnych nazwisk w rozpisce.

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.