MMA.PL Forum Newsy ze strony Jarjis Danho wystąpi na gali UFC 211! Rywalem debiutant pochodzący z Ukrainy

Jarjis Danho wystąpi na gali UFC 211! Rywalem debiutant pochodzący z Ukrainy

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Polak Polak 8 miesiące temu.

 • #99206

  Były rywal Daniela Omielańczuka, Jarjis Danho (6-1-1) poznał datę swojego kolejnego pojedynku. Syryjczyk zawalczy na UFC 211, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący 31-letni Ukrainiec Dmitry Poberezhets (24-5-1).

  Danho jest Syryjczykiem mieszkającym w Niemczech. Do momentu debiutu dla UFC mógł pochwalić się nieskazitelnym rekordem 6-0, ale podczas gali UFC Fight Night 84 przegrał z Naszym wyżej wymienionym rodakiem. W swoim ostatnim pojedynku na gali w Hamburgu zanotował większościowy remis przeciwko Christianowi Colombo.

  Poberezhets w swojej 7-letniej karierze walczył głównie na terenie Ukrainy i Rosji, ale wystąpił również na gali w Polsce, gdzie zremisował w 2011 roku z wywołanym wyżej Danielem Omielańczukiem. Od równo 5 lat jest niepokonany, zanotował serię 14 zwycięstw, z czego 12 kończył przez nokaut.

  Powyższe starcie jest już 3 zestawieniem wagi ciężkiej, które zasiliło rozpiskę UFC 211. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas Miocic vs. Dos Santos II, a samo wydarzenie odbędzie się 13 maja w Dallas.

 • #99232

  Obstawiam, że Ukrainiec go pyknie :D  

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.