MMA.PL Forum Newsy ze strony Jan Błachowicz: Jeśli porównujesz KSW z UFC to tak, jakbyś porównywał Ekstraklasę z Ligą Mistrzów

Jan Błachowicz: Jeśli porównujesz KSW z UFC to tak, jakbyś porównywał Ekstraklasę z Ligą Mistrzów

This topic contains 2 odpowiedzi, has 3 voices, and was last updated by xtaqe xtaqe 9 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #91826

  Występujący w kategorii półciężkiej UFC Polak, Jan Błachowicz (19-6) udzielił interesującego wywiadu portalowi ŁączyNasPasja.pl.

  W rozmowie z Jakubem Borowiczem, były mistrz KSW porównał dwie federacje, dla których miał przyjemność pracować, twierdząc, że UFC pod względem sportowym, finansowym oraz towarzyskim:

  „Nie będę się wypowiadał na temat show i całej otoczki, która jest wokół KSW, bo to jest absolutnie światowy poziom. Jeżeli chodzi już jednak o poziom sportowy, zawodników, pieniądze i towarzystwo, w jakim się obracasz i z kim przychodzi Ci się mierzyć, to jest to poziom nieporównywalny. To tak, jakbyś chciał porównać w piłce nożnej Ekstraklasę do Ligi Mistrzów.”

  Błachowicz w swojej najbliższej walce w UFC zmierzy się w lutym z Ovincem St. Preux (19-9) na UFC Fight Night 104 w Teksasie.

  Cały wywiad portalu ŁączyNasPasja.pl z Janem Błachowiczem TUTAJ.

 • #91852

  no i w sumie ładnie podsumował

 • #92102

  Janek dobrze mówi, zgadzam się z nim w 100%. Tylko KSW ma ten problem że nie ma kogo kontraktować, bo najlepsi już mają długie kontrakty i zarobki w większych federacjach i nie myślą o zmianie.

  "Look into my eyes, little man, You're a Brazilian -- u vai morrer!"
  "The eyes never lie."

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.