MMA.PL Forum Newsy ze strony „Jacare” Souza odpowiada na wyzwanie Rockholda: Porozmawiam z UFC na temat walki w lipcu

„Jacare” Souza odpowiada na wyzwanie Rockholda: Porozmawiam z UFC na temat walki w lipcu

This topic contains 5 odpowiedzi, has 6 voices, and was last updated by ronin_lwa ronin_lwa 9 miesiące temu.

 • #99142

  Ronaldo „Jacare” Souza (24-4, 1 N/C) w wywiadzie dla BloodyElbow.com odniósł się do słów byłego mistrza kategorii średniej Luke’a Rockholda (15-3), który stwierdził, że jest chętny na walkę z nim. Brazylijczyk odrzekł następująco:

  „Wszyscy wiedzą, że on uciekał przede mną, dlatego wymyślił kontuzję. Słyszałem, że chce ze mną walczyć, więc skontaktuję się z UFC i porozmawiam na temat walki w lipcu. Chcę z nim walczyć, bo to jeden z najlepszych zawodników w dywizji. Jego przyjaciel sędziował naszą pierwszą walkę. Gość dał mu wszystkie pięć rund, to był absurd. Zostałem okradziony.”

  „Jacare” mówi rzecz jasna o pojedynku z 2011 roku dla organizacji Strikeforce. Rockhold wygrał wtedy po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów.

  A Waszym zdaniem Souza vs. Rockhold 2 to dobry pomysł?

 • #99167

  Nie, tylko Souza i Romero, jak ten drugi zabierze już pas Bispingowi 🙂 Ew. Souza vs Bisping, jeżeli hrabia będzie się bał Romero (uzasadnienie, zresztą :). Tak czy siak, Souza zasługuje na title shota

 • #99183

  Jeśli faktycznie potwierdzi się starcie Bisping-Romero i Jacare nie będzie chciał czekać na TS (a nie chce) to takie zestawienie jako eliminator ma sens. Chociaż trzeba jeszcze rozpatrzeć kandydaturę Mousasiego w przypadku wygranej nad Weidmanem.

 • #99274

  Noo teraz tak naprawdę Romero powinien miEC title shota a potem…czołówka średniej jest mega ciasna

 • #99333

  Proste

  Bisbing – Romero

  Souza – Luke

  pół roku później

  Luke z Bisbingiem lub z Mousashim

  a Souza o pas  z Romero  :good: 

 • #100116

  no ciekawe cop z tego wyjdzie 🙂

The topic ‘„Jacare” Souza odpowiada na wyzwanie Rockholda: Porozmawiam z UFC na temat walki w lipcu’ is closed to new replies.