MMA.PL Forum Newsy ze strony GSP poddany kontroli antydopingowej przed powrotem do UFC – wiemy, kiedy wreszcie będzie mógł walczyć!

GSP poddany kontroli antydopingowej przed powrotem do UFC – wiemy, kiedy wreszcie będzie mógł walczyć!

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 6 miesiące temu.

  • #110710

    Były mistrz wagi półśredniej UFC, a przez wielu uznawany za najlepszego zawodnika w historii MMA – Georges St. Pierre (25-2) znalazł się w puli testowej zawodników przez Amerykańską Komisję Antydopingową (USADA). Oznacza to, że po czteromiesięcznej kontroli, Kanadyjczyk będzie mógł wreszcie powrócić do oktagonu UFC!

    Wg informacji dziennikarza Fox Sports, Damona Martina, St. Pierre został dołączony do programu antydopingowego nadzorowanego przez USADĘ przed 1 kwietnia, co oznacza, że będzie mógł powrócić do oktagonu najwcześniej w lipcu tego roku.

    Bardzo prawdopodobne zatem, że walka GSP z Michaelem Bispingiem (30-7) odbędzie się już 8 lipca na gali UFC 213 w Las Vegas. Jednakże, nie ma jeszcze oficjalnych wiadomości odnośnie daty tego pojedynku.

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.