MMA.PL Forum Newsy ze strony Gegard Mousasi po kontrowersyjnym nokaucie zwycięża z Chrisem Weidmanem na UFC 210 w Buffalo!

Gegard Mousasi po kontrowersyjnym nokaucie zwycięża z Chrisem Weidmanem na UFC 210 w Buffalo!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 7 miesiące, 2 tygodnie temu.

 • #108482

  W co-main evencie gali UFC 210 w Buffalo, były mistrz wagi średniej, Chris Weidman (13-3) przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Gegardem Mousasim (42-6-2) po kontrowersyjnej akcji kończącej, kiedy to Holender znokautował Amerykanina, który ten miał trzy punkty podparcia.

  Sędzia pojedynku, Dan Miragliotta przerwał pojedynek po uderzeniach kolanami Holendra i po konsultacjach zdecydował się na przerwanie pojedynku.

  Szkoda, bo kibice oglądali naprawdę ciekawy pojedynek z obu stron. Obaj zawodnicy prowadzili ciekawą walkę tocząc stójkowy bój, w którym Chris Weidman próbował korzystać ze swoich zapasów i obalać rywala.

  Jednakże w drugiej rundzie doszło do kontrowersyjnej sytuacji, kiedy to Chris Weidman chciał wykorzystać obowiązujące w stanie Nowy Jork przepisy i korzystając z zasady trzech punktów podparcia otrzymał dwa soczyste kolana od Mousasiego. Jak się jednak okazało, sędzia pojedynku przerywając w tym momencie to starcie, ostatecznie zakończył je na niekorzyść Amerykanina.

  KOMPLET WYNIKÓW Z GALI UFC 210

 • #108650

  dziwna ta sytuacja całą…mega ale myślę że gdyby nie przerwanie przez sędziego to by Gegard i tak wygrrał to przez TKO

The topic ‘Gegard Mousasi po kontrowersyjnym nokaucie zwycięża z Chrisem Weidmanem na UFC 210 w Buffalo!’ is closed to new replies.