MMA.PL Forum Newsy ze strony Floyd Mayweather Jr: Dawaliśmy Conorowi McGregorowi 15 milionów dolarów za walkę ze mną

Floyd Mayweather Jr: Dawaliśmy Conorowi McGregorowi 15 milionów dolarów za walkę ze mną

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 10 miesiące, 1 tydzień temu.

  • #91996

    Wygląda na to, że pomysł na super walkę w świecie boksu i mieszanych sztuk walki był bardzo blisko realizacji! Chodzi oczywiście o starcie na zasadach boksu między najlepszym pięściarzem w historii – Floydem Mayweatherem Juniorem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki będącym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC, Conorem McGregorem (20-3).

    Wszystko bowiem przez słowa Mayweathera Juniora w programie SportsCenter,w którym wyznał, że jego team oferował Irlandczykowi 15 milionów dolarów za walkę z nim na zasadach boksu:

    „Staraliśmy się zorganizować walkę z Conorem McGregorem. Oni wiedzą, jaka jest moja liczba. Moja liczba to gwarantowane 100 milionów dolarów. Takie są moje liczby. Jesteśmy stroną A w tej relacji. Nie wiemy jakie pieniądze robi Conor McGregor. Jestem prawie pewien, że nie zrobił 10 milionów dolarów za walkę w MMA. A my dawaliśmy mu 15 milionów dolców za walkę i byliśmy gotowi rozmawiać o podziale z PPV.”

The topic ‘Floyd Mayweather Jr: Dawaliśmy Conorowi McGregorowi 15 milionów dolarów za walkę ze mną’ is closed to new replies.