MMA.PL Forum Newsy ze strony Echa UFC 210: Anthony Johnson nie chciał zwyciężyć? „Rumble” w ogóle nie słuchał narożnika!

Echa UFC 210: Anthony Johnson nie chciał zwyciężyć? „Rumble” w ogóle nie słuchał narożnika!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 7 miesiące, 2 tygodnie temu.

 • #108628

  Sposób walki ostatniego pretendenta do mistrzostwa wagi półciężkiej UFC – Anthony’ego „Rumble” Johnsona (22-6) na gali UFC 210 w Buffalo pozwalają wysnuwać wnioski o niechęci zwycięstwa Amerykanina nad Danielem Cormierm (19-1). 

  Sprawa wydaje się jeszcze bardziej nieprawdopodobna, kiedy przyjrzymy się poleceniom narożnika „Rumble’a”, który zniechęcał Johnsona do wdawania się w zapasy z Danielem Cormierem.

  Portal MMAjunkie.com dokonał transkrypcji słów narożnika Johnsona podczas rewanżowej walki z Danielem Cormierem, z której dowiadujemy się, że trenerzy byli wściekli na taktykę przyjętą przez zawodnika w oktagonie podczas walki z Danielem Cormierem.

  Czy zatem Anthony Johnson nie chciał wygrać ostatniej walki w karierze?

 • #108651

  naprawdę to było mega mega dziwne…jakby ustawił walkę albo zrobić co chce…ehhh szok i niedowierzanie

The topic ‘Echa UFC 210: Anthony Johnson nie chciał zwyciężyć? „Rumble” w ogóle nie słuchał narożnika!’ is closed to new replies.