MMA.PL Forum Newsy ze strony Demotrious Johnson wskazuje wymarzone miejsce i kolejnego przeciwnika na dziesiątą obronę pasa

Demotrious Johnson wskazuje wymarzone miejsce i kolejnego przeciwnika na dziesiątą obronę pasa

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #87560

    Aktualny lider rankingu Pound for Pound i niekwestionowany mistrz UFC w wadze muszej Demetrious Johnson (25-2-1) w programie MMA Hour ujawnił swoje plany na kolejny rok, w którym być może wpisze się na karty historii UFC.

    W rozmowie z Arielem Helwani’m wskazał idealne miejsce na kolejny występ, podczas którego postara się wyrównać rekord legendarnego „Spidera”, jakim jest najdłuższa seria obron pasa UFC.

    To moja praca. UFC dzwoni do mnie i mówią mi: ‘Hej, to z nim będziesz teraz walczył,’ więc mówię OK. Jedyną rzeczą o którą proszę, to walka w Vegas. Chcę ten rekord ustanowić w Vegas. (…) Nie chcę walczyć nigdzie indziej.
    W rozmowie z Helwanim „Mighty Mouse” podzielił się również przemyśleniami co do jego kolejnego rywala, którym jego zdaniem będzie Joseph Benavidez (25-4). Zawodnik Team Alpha Male mierzył się już z Johnsonem dwukrotnie i za każdym razem przegrywał. Aktualnie ma jednak serię 6 wygranych z rzędu, więc to jemu najbardziej należy się ten przywilej.

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.