MMA.PL Forum Newsy ze strony Daniel Cormier zmierzy się w rewanżu z Jonem Jonesem! Jest data planowanego starcia!

Daniel Cormier zmierzy się w rewanżu z Jonem Jonesem! Jest data planowanego starcia!

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 7 miesiące temu.

  • #110879

    Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej Daniel Cormier vs. Jon Jones 2, wg informacji portalu MMAfighting.com odbędzie się na gali UFC 214 już 29 lipca w Anaheim. Pojedynek najprawdopodobniej będzie miał rangę walki wieczoru!

    Daniel Cormier (19-1) powróci tym samym do oktagonu po pokonaniu Anthony’ego Johnsona na minionej gali UFC 210. „DC” jest mistrzem wagi półciężkiej UFC odkąd organizacja odebrała pas mistrzowski Jonowi Jonesowi.

    Jon Jones (22-1) z kolei powróci po rocznej karencji, jaką odbył za stosowanie niedozwolonych środków przed rewanżową walką z Danielem Cormierem właśnie, która pierwotnie miała odbyć się na jubileuszowej gali UFC 200. „Bones” ostatni raz walczył w kwietniu zeszłego roku, kiedy to decyzją sędziów pokonał Ovence’a St. Preux.

The topic ‘Daniel Cormier zmierzy się w rewanżu z Jonem Jonesem! Jest data planowanego starcia!’ is closed to new replies.