MMA.PL Forum Newsy ze strony CUB SWANSON CHCE SKOMPROMITOWAĆ ARTEMA LOBOVA NA UFC FIGHT NIGHT 108: „DOPADNĘ GO W PIERWSZEJ RUNDZIE”

CUB SWANSON CHCE SKOMPROMITOWAĆ ARTEMA LOBOVA NA UFC FIGHT NIGHT 108: „DOPADNĘ GO W PIERWSZEJ RUNDZIE”

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Kuba Podgórski Kuba Podgórski 7 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #110623

  22 kwietnia w Nashville odbędzie się kolejne UFC FIGHT NIGHT 108, a walką wieczoru będzie starcie Cuba Swansona (24-7-0) z Artem Lobovem (13-12-1, 1NC). Obaj panowie nie szczędzą sobie mocnych słów. Po tym jak Artem Lobov („The Russian Hammer”) w swoim wpisie na Twitterze wyzwał Swansona w prowokujący sposób, ten nie pozostał mu dłużny. Wywiązała się dyskusja, którą Cub w filmiku zatytułowanym „Fight Night Nashville: Cub Swanson – Artem Called Me Out, I Will Knock Him Out”, na oficjalnej stronie UFC skomentował tak:

  Lobov powiedział, że nie mam jaj. Myślę jednak, że wiele razy udowodniłem już, na ile mnie stać. On nie zasługuje na bycie w UFC, brak mu talentu. Sądzę, że można go łatwo pokonać. Jestem lepszy od niego pod każdym względem. Reprezentuję wyższy poziom, dłużej trenuję, mam też wszystko poukładane. Wykończę go w pierwszej rundzie, sprawię że poczuje się jak idiota. Tak, będę wtedy szczęśliwy.”  

  Jaki będzie wynik starcia, dowiemy się już 22 kwietnia w sobotę. Pewne jest jedno, ostateczne zdecydują pięści, a nie słowa.

 • #110626

  oo widzę nowa przedstawicielka płci pięknej na mma.pl.. 😀 gabriela_99   witam :bye: 

  a co do Cub’a to mam nadzieję że jak mówi tak zrobi 😀

The topic ‘CUB SWANSON CHCE SKOMPROMITOWAĆ ARTEMA LOBOVA NA UFC FIGHT NIGHT 108: „DOPADNĘ GO W PIERWSZEJ RUNDZIE”’ is closed to new replies.