MMA.PL Forum Newsy ze strony Cormier: Jeszcze kilka tygodni, więc proszę – nie spie*dol tego; Jones: Pier*olić DC

Cormier: Jeszcze kilka tygodni, więc proszę – nie spie*dol tego; Jones: Pier*olić DC

This topic contains 2 odpowiedzi, has 2 voices, and was last updated by Krystian Młynarczuk Krystian Młynarczuk 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

 • #120827

  Już 29 lipca na UFC 214 dojdzie do wyczekiwanego rewanżu w wadze półciężkiej. Daniel Comrier (19-1) będzie bronił mistrzostwa w starciu z Jonem Jonesem (22-1). Wczoraj, 6 lipca, oficjalnie upłynęło zawieszenie „Bonesa”. Fakt ten nie umknął aktualnemu mistrzowi, który pogratulował Jonesowi, jednocześnie wbijając mu soczystą szpilę. „DC” stwierdził bowiem, że zostało już tylko kilka tygodni do walki i „uprzejmie” prosi rywala, by ten tym razem stawił się w oktagonie.

  Odpowiedź Jonesa była krótka, aczkolwiek niosąca jasne przesłanie:

  Obaj panowie zmierzyli się ze sobą ponad dwa lata temu. Wówczas „Bones” pewnie wypunktował Cormiera na pełnym dystansie.

  A tym razem, kto według Was zwycięży?

 • #120940

  Ciężko teraz wytypować zwycięzcę. Wcześniej Jones byłby faworytem, ale po takiej przerwie nie wiadomo. Tym bardziej marketingowo ta walka się sprzeda.

 • #120943

  Jak dla mnie będzie podobna walka do tej pierwszej.

The topic ‘Cormier: Jeszcze kilka tygodni, więc proszę – nie spie*dol tego; Jones: Pier*olić DC’ is closed to new replies.