MMA.PL Forum Newsy ze strony Conor McGregor zabrał głos po podpisaniu kontraktu na walkę z Floydem Mayweatherem!

Conor McGregor zabrał głos po podpisaniu kontraktu na walkę z Floydem Mayweatherem!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Baddream Baddream 6 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #114073

  Wczoraj jak grom z nieba gruchnęła wiadomość o zakończeniu negocjacji z Conorem McGregorem (21-3) w sprawie jego długo wyczekiwanej walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem. Irlandczyk wynegocjował dla siebie niebotyczną kwotę 75 mln dolarów, która zasili jego konto bez względu na to czy wygra to starcie czy nie.

  Dzień po tym wydarzeniu w ekskluzywnym wywiadzie dla The Mac Life, ” Notorious” skomentował wczorajsze wydarzenia.

  „To dla mnie zaszczyt, że udało się podpisać tę rekordową umowę przy współpracy z Zuffa LLC, The Ultimate Fighting Championship oraz Paradigm Sports Management.

  Pierwszą i zarazem najważniejszą częścią tego historycznego kontraktu jest to, że udało się oficjalnie podpisać tą umowę. Gratulacje dla wszystkich stron, które się do tego przyczyniły. Teraz czekamy na podpis Al Haymona (promotor Mayweathera – przyp. red.) oraz jego boksera w ciągu kilku najbliższych dni.”

 • #114081

  Jakoś bardzo kulturalnie i miło się wypowiedział, z pełnym szacunkiem. Do tego mówił o zaszczycie – jak nie on. Jakoś mi to nie pasuje 😀 

The topic ‘Conor McGregor zabrał głos po podpisaniu kontraktu na walkę z Floydem Mayweatherem!’ is closed to new replies.