MMA.PL Forum Newsy ze strony Conor McGregor podpisał kontrakt na walkę bokserską z Floydem Mayeatherem Juniorem! Wiemy ile skasuje za walkę!

Conor McGregor podpisał kontrakt na walkę bokserską z Floydem Mayeatherem Juniorem! Wiemy ile skasuje za walkę!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Baddream Baddream 6 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #113930

  Mistrz wagi lekkiej UFC, Conor McGregor (21-3) już niedługo powinien powrócić do zawodowych startów, a pierwszym pojedynkiem, w którym zobaczymy charakterystycznego Irlandczyka ma być starcie bokserskie z Floydem Mayweatherem Juniorem.

  Jak informuje bowiem portal Yahoo, McGregor zgodził się wejść do ringu z Floydem Mayweaterem Juniorem za kwotę 75 milionów dolarów.

  Mówi się, że Floyd Mayweather Junior zażądał 100 milionów dolarów, by powrócić z emerytury na walkę z McGregorem.

  Natomiast prezydent UFC, Dana White przyznał, że teraz będzie negocjował umowę z Mayweatherem Juniorem, ale – jak zaznaczył – nie chce poświęcać na to całego swojego czasu:

  „Conor i ja uzgodniliśmy umowę. Teraz wysłaliśmy ją do wielu prawników. Tak szybko, jak to tylko zostanie zrobione, to wrócimy do pracy. Będę teraz negocjował z prawnikiem Floyda Mayweathera Juniora.

  Walka Conora z Floydem odbędzie się w tym roku, albo nie odbędzie się w ogóle. To nie jest coś, na co zamierzałbym przeznaczyć kolejne trzy miesiące mojego życia. Conor chce walczyć dwa razy w tym roku, więc jedną z tych walk powinna być walka z Floydem.”

 • #114041

  Jeszcze „tylko” podpis Floyda..

The topic ‘Conor McGregor podpisał kontrakt na walkę bokserską z Floydem Mayeatherem Juniorem! Wiemy ile skasuje za walkę!’ is closed to new replies.