MMA.PL Forum Newsy ze strony Cerrone vs. Masvidal oraz N’Gannou vs. Arlovski w rozpisce UFC on FOX 23

Cerrone vs. Masvidal oraz N’Gannou vs. Arlovski w rozpisce UFC on FOX 23

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 11 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #88792

    Organizacja UFC oficjalnie zapowiedziała dwa ekscytujące pojedynki do gali w Denver. W kategorii półśredniej Donald Cerrone (32-7) zawalczy z Jorge Masvidalem (31-11), zaś w kategorii ciężkiej Andrei Arlovski (25-13) zmierzy się z Francisem N’Gannou (9-1).

    „Cowboy” po długiej przygodzie w wadze lekkiej zdecydował się przenieść kategorię wyżej, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Cerrone w limicie do 77 kg wygrał już 4 walki. Każdą z nich kończył przed czasem, a na dodatek został nagrodzony trzema bonusami za Występ wieczoru. Za ostatni efektowny nokaut na UFC 206 nie został jednak nagrodzony.  Jorge Masvidal to weteran Sengoku i Strikeforce. W UFC stoczył już 12 pojedynków, z czego 8 udało mu się zwyciężyć. Aktualnie posiada serię 2 wygranych, a ostatnim jego skalpem był Jake Ellenberger na gali TUF 24 Finale.

    Andrei Arlovski to chodząca legenda sportów walki. Występował dla Strikeforce, WSOF oraz UFC. Po powrocie do UFC w 2014 roku radził sobie imponująco, jednak po serii 4 wygranych przyszła kolej na 3 porażki z rzędu. Inaczej sytuacja ma się z Francisem N’Gannou, który w UFC jest niepokonany. Kameruński „Predator” wygrał w UFC wszystkie 4 pojedynki, za każdym razem kończąc je przed czasem. W ostatniej walce poddał kimurą Anthony’ego Hamiltona na gali UFC FN 102.

    Oba zestawienia trafiły do karty głównej UFC on FOX 23. Gala odbędzie się 28 stycznia w Denver, a walką wieczoru będzie starcie Valentiny Shevchenko z Julianą Peną.

The topic ‘Cerrone vs. Masvidal oraz N’Gannou vs. Arlovski w rozpisce UFC on FOX 23’ is closed to new replies.