MMA.PL Forum Newsy ze strony Alexander Gustafsson: Poczekam na walkę Volkana Oezdemira z Danielem Cormierem i zmierzę się ze zwycięzcą

Alexander Gustafsson: Poczekam na walkę Volkana Oezdemira z Danielem Cormierem i zmierzę się ze zwycięzcą

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Monika Bobrycka Monika Bobrycka 1 miesiąc temu.

 • #133184

  Kilka dni temu informowaliśmy o słowach mistrza wagi półciężkiej UFC, Daniela Cormiera (19-1, 1 N/C), który w rozmowie z portalem MMAjunkie.com ujawnił, że na początku roku 2018 zmierzy się z mającym  świetną serię w UFC Volkanem Oezdemirem (15-1). 

  Co na to jeden z czołowych zawodników kategorii półciężkiej na świecie i jeden z pretendentów do walki o pas, Alexander Gustafsson (18-4)? 

  Szwed zapowiedział, że będzie czekał na rozstrzygnięcie wspomnianego starcia i zmierzy się z mistrzem:

  „Daniel Cormier wie, że będę tutaj czekał na niego. Będę czekał na rewanżową walkę z nim. Nie spieszę się nigdzie. Miałem już dłuższe przerwy między walkami niż teraz.

  Chcę pasa, chcę walki o tytuł, ale poczekam aż walka Volkana z Danielem zostanie już oficjalnie potwierdzona. Potem zmierzę się ze zwycięzcą tego starcia i jestem pewien, że będę walczył z „DC”.”

 • #133258

  :heart: :heart: 

The topic ‘Alexander Gustafsson: Poczekam na walkę Volkana Oezdemira z Danielem Cormierem i zmierzę się ze zwycięzcą’ is closed to new replies.