MMA.PL Forum Newsy ze strony Alex Caceres vs. Jason Knight oraz Luis Henrique da Silva vs. Jordan Johnson uzupełniają rozpiskę UFC on FOX 23

Alex Caceres vs. Jason Knight oraz Luis Henrique da Silva vs. Jordan Johnson uzupełniają rozpiskę UFC on FOX 23

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 10 miesiące, 1 tydzień temu.

  • #91994

    Wszystkie karty gali UFC on FOX 23 zostały odkryte. Ostatnimi starciami, które dołączyły do gali Denver są starcie w kategorii półciężkiej pomiędzy Luisem Henrique da Silvą (12-1) z Jordanem Johnsonem (6-0), a w kategorii piórkowej Alex Caceres (12-9) zmierzy się z Jasonem Knightem (16-2).

    Luis jest 27-letnim Brazylijczykiem, który walczy w MMA od końcówki 2013 roku. Przez długi czas pozostawał niepokonany i wszystkie wygrane rozstrzygał przez nokauty. W UFC wygrał przed czasem pierwsze 2 pojedynki, ale w swoim ostatnim starciu poddał go Paul Craig. Jordan to niepokonany zawodnik teamu MMA Lab. Miesiąc temu zdobył pas organizacji RFA, dzięki czemu zainteresowało się nim UFC i postanowili dać mu szansę.

    Dużo ciekawiej prezentuje się jednak walka dwóch efektownych piórkowych. Alex Caceres ma dopiero 28 lat, ale w UFC zawalczył już 15 razy. Występował w trzech różnych kategoriach, a rozpoczął od udziału w TUF 12, gdzie rywalizował w wadze lekkiej. Swoją ostatnią walkę przegrał z Yairem Rodriguezem przez niejednogłośną decyzję. Jason do UFC trafił zastępując kontuzjowanego Mirsada Bektica w walce z Tatsuyą Kawajirim. W debiucie poległ, ale z czasem zaczął radzić sobie dużo lepiej. Wygrał dwa ostatnie pojedynki, a w walce z Alersem wzbogacił się o dodatkowe 50 tys. $ za walkę wieczoru.

    Gala UFC on FOX 23 odbędzie się w Denver już 28 stycznia, a walką wieczoru będzie prawdopodobny eliminator do walki o pas UFC w wadze koguciej kobiet, czyli starcie Shevchenko vs. Pena.

The topic ‘Alex Caceres vs. Jason Knight oraz Luis Henrique da Silva vs. Jordan Johnson uzupełniają rozpiskę UFC on FOX 23’ is closed to new replies.