Były dwukrotny mistrz świata w boksie, Paulie Malignaggi, który pomaga Conorowi McGregorowi (21-3) w przygotowaniach do walki z Floydem Mayweatherem Juniorem nie jest zadowolony z opublikowania sugestywnych zdjęć ze sparingu z Irlandczykiem.

Bokser za pośrednictwem Twittera domaga się opublikowania pełnego zapisu z tego sparingu:

„To nie fajnie rysować coś, co nie jest prawdą. To zdjęcie zostało zrobione po odepchnięciu na sparingu. Opublikuj pełne wideo ze sparingu – od 1 do 12 rundy i NIEEDYTOWALNE.

UFC posiada kamery, które cały czas nagrywają to, co się tam dzieje – 24 godziny na dobę. Istnieje takie wideo w wersji NIEEDYTOWALNEJ od 1 do 12 rundy z wtorku. Niech fani zobaczą.

Przyszedłem pomóc tobie w przygotowaniach, zamiast być wykorzystywanym w ten sposób. Opublikuj pełne nagranie z tego sparingu.

Tak naprawdę skopałem jego dupę, dlatego domagam się opublikowania pełnego zapisu z tego sparingu. Staram się nie być małostkowy, ale jest już za późno…”

 

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 2 miesiące, 1 tydzień temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.