Ojciec Khabiba Numagomedova (24-0) w rozmowie z SPB SovSport wyjawił potencjalną datę walki swojego syna w oktagonie UFC. Rosjanin co prawda przygotowuje się na wrzesień, ale wg medyków, stan jego zdrowia po nieudanym zbijaniu wagi do starcia z Tonym Fergusonem (22-3) ciągle pozostawia wiele do życzenia:

„Walka z Fergusonem została anulowana trzy razy. Dwa razy z powodu Khabiba, a raz z powodu Fergusona. Taka seria wygranych, jakie mają obaj zawodnicy nie są dla wszystkich. Ferguson ma dziewieć zwycięstw z rzędu, a Khabib osiem. To są najlepsi zawodnicy obecnie w wadze lekkiej, ale takie rzeczy jak ostatnio z Khabibem się zdarzają.

Khabib był teraz badany w Niemczech. On przygotowuje się do walki na wrzesień tego roku, ale lekarze powiedzieli bardzo ważną sprawę – żeby Khabib najpierw zajął się zdrowiem, a dopiero potem walką. Wszyscy wiedzą, że Khabib zatruł się czymś w trakcie ostatniego zbijania wagi. Zazwyczaj jest cały czas na diecie, ale ciało może odrzucać pewne potrawy.”

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 5 miesiące temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.