Wg zakulisowych informacji, organizacja UFC złożyła propozycję walki o tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej Nate’owi Diazowi (19-11)! Amerykanin miałby zmierzyć się w walce dającej tymczasowy tytuł z niepokonanym Rosjaninem, Khabibem Nurmagomedovem (24-0), ale propozycję odrzucił. Powód?

Wszystko rozeszło się o pieniądze, których młodszy z braci Diaz zażądał za występ w walce o tymczasowy pas. Organizacja UFC nie przystała jednak na tak wygórowane warunki finansowe postawione przez Amerykanina. Niestety, nie znamy szczegółowych kwot, jakie padły w negocjacjach.

Przy okazji przypominamy, że dzierżący pas wagi lekkiej Irlandczyk, Conor McGregor (21-3) ogłosił dłuższą przerwę od startów, co spowodowało powstanie pomysłu organizacji walki o tymczasowy pas mistrzowski i późniejsze starcie dwóch czempionów o miano pełnoprawnego mistrza dywizji do 155 funtów.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 3 odpowiedzi, has 4 voices, and was last updated by Baddream Baddream 10 miesiące temu.

  • #89736

    na 2 walkach z Conorem zarobił full to teraz małym hajsem wiadomo ze pogardzi

  • #89784

    Wie, że prawdopodobnie by przegrał to nie chce ryzykować jak kasa nie będzie zbyt duża  ;-)  

  • #89815

    Właśnie, jak już przegrywać to chociaż za duże pieniądze. Chociaż wydaje mi się że wynik nie byłby przesądzony, jakoś większe szanse widzę dla Nate’a w starciu z Khabibem niż dla Conora.

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.