Współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski w rozmowie z Arturem Mazurem z portalu sportowefakty.wp.pl potwierdził chęć zorganizowania super walki między Mamedem Khalidovem (32-4-2) z Borysem Mańkowskim (19-5-1) na majowej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym!

1

„Jako fan tego sportu marzę przede wszystkim o wielkich pojedynkach. Starcie Chalidowa z Mańkowskim ma z punktu widzenia sportowego potencjał na prawdziwą symfonię zaklętą w klatce. Jeśli zaś chodzi o potencjał marketingowy, to chyba nie muszę nikogo przekonywać, że to hit.

Ci goście zostawiają serce w każdej swojej walce. Jeśli pojedynek Chalidowa z Materlą był konfrontacją talentu z sercem, to tu będziemy świadkami starcia talentu z talentem. Tacy zawodnicy jak oni, zdarzają się raz na 10 milionów. Jeśli Borys chce tej walki, a Mamed zostawia decyzję nam, to chyba jest co świętować. Jak moglibyśmy nie skorzystać z takiej historycznej okazji? Panowie, zapraszam do siedziby federacji.”

Na pomysł walki z Mamedem Khalidovem wpadł sam Mańkowski wyzywając mistrza wagi średniej KSW poprzez specjalne oświadczenie na Facebooku. Mamed pozytywnie zareagował na wyzwanie Poznaniaka, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 11 odpowiedzi, has 8 voices, and was last updated by thebesciak thebesciak 8 miesiące, 1 tydzień temu.

 • #96762

  No to panie Lewandowski i Kawulski nie szukajcie innych opcji jak Branch tylko róbcie tą walkę! Nawet jak Mamed przegrałby na ACB to rewanż nie będzie tak wielce wyczekiwany jak walka Borysa z Mamedem.

 • #96768

  no właśnie! Borys Mamed jedzcie z nimi gadać i zróbcie to! to jest wielka gala i wielka walka musi ją kończyć!

 • #96787

  To już zaklepane. Borys chce, Mamed chce, właściciele KSW też chętni. O kasę raczej się kłócić nie będą, także już jasne co będzie główną walką gali.

 • #96794

  Ci goście zostawiają serce w każdej swojej walce*

  *poza jedną :)

 • #96798

  don_eldarro witamy na forum :)    

 • #96813

  Pozostaje w takim razie tylko dmuchać i chuchać na Mameda, żeby wyszedł bez szwanku po ACB.

 • #96834

  noo najlepiej jakby szybko skończył tam Barnatta i wtedy na spokojnie przygotować się do walki z Borysem :)

 • #96900

  Generalnie rewelacja- Lecz myślę że niestety będą chcieli to przełożyć na kolejną gale– Stadion na moje oko jest zapchany w 80%.(na ebilet jest mało wolnych miejsc)  Duże nazwiska i ciekawe pojedynki już są w planach tak więc chyba to zostawią na inne ppv. Chciałbym bardzo i już się jaram tym bojem gladiatorów, ale włodziarze ;-) pewnie będą sie bronić tym że mamed walczy w acb i nie zdąży się przygotować w tak krótkim czasie, a tak naprawdę to chodzi o cash. i Magnez który przyciągnie na kolejne gale w tym roku. Bo wstępnie jest pewna tylko jedna – to ta Narodowym. :good:   :good:  

  Mimo wszystko kiedy by nie walczyli to stawiam na Moksa w drugiej rundzie. Rzuci się z piekielnym łokciem na lezącego na plecach mameda i po sprawie :whistle: :yahoo: :yahoo:

  P.s- Oby mamed pokazał tym razem klasę. Życzę mu i chciałbym żeby zrekompensował kibicom nie przegrano/wygrano walkę lecz swoje zachowanie po niej i w trakcie.  B-)

 • #96928

  To też jest możliwe że walka odbędzie się na innej gali. Jeśli rzeczywiście prawie wszystkie miejsca są już wyprzedane to z tej walki mogą sobie zrobić asa w rękawie na przyszłe gale. Wtedy Mamed na narodowy dostałby kogoś do obicia a Borysa by nie było wcale? To jakoś znowu dziwne i nie pasuje.

 • #96933

  Mańkowski za bardzo wziął się za budowanie swojego wizerunku i autopromocję, żeby odpuścić walkę na stadionie, więc pewnie by nie poszedł na opcję „Mamed obija leszcza, Borysa nie ma”

 • #96941

  Panowie to nie chodzi o to co sobie wybiorą fighterzy tylko to co bedzie pasowało włodarzom. Czyli jak sie posypie fight card przez kontuzje itp to wrzucą taki zajebisty pojedynek i zniwelują „heity” i marudzenie. tak czy owak— Tasmański Songo WAR… :good:   :good:  

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.