10 września na gali BAMMA 26 w Dublinie wystąpi Katarzyna Sadura (2-0). Rywalką niepokonanej zawodniczki Shark Top Team Łódź będzie legitymująca się identycznym bilansem miejscowa Sinead Kavanagh (2-0) z SBG Ireland. Dla Irlandki będzie to już trzeci występ na gali czołowej brytyjskiej organizacji. Najpierw w imponującym stylu rozprawiła się z Hatice Ozyurt, by w drugiej walce stoczyć wyrównany, wygrany niejednogłośną decyzją bój z Zarah dos Santos.

Z kolei Sadura, pomimo dwóch zawodowych walk, spędziła w klatce niewiele ponad pół minuty. Zarówno Alina Dubosa jak i Sylwia Zaczkiewicz nie przetrzymały piekielnie mocnych ataków sparingpartnerki Karoliny Kowalkiewicz i zostały odprawione w pierwszych sekundach walki. Imponujący start zawodowej kariery „Malinki” zwrócił uwagę większych organizacji i będzie ona miała okazję spróbować swoich sił poza granicami kraju.

„Bardzo się cieszę, że będę miała okazję zawalczyć dla takiej organizacji jak BAMMA. Na pewno wyjdę do klatki dobrze przygotowana, by odnieść kolejne zwycięstwo. Sinaed Kavanagh również jest niepokonana, ale 10 września mam zamiar to zmienić.” mówi 25-letnia łodzianka.

Gala BAMMA 26 odbędzie się 10 września w 3 Arena w Dublinie.
 
[Informacja prasowa]
Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Dominik Wozniak Dominik Wozniak 1 rok temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.